Sidebar

Norinčius savo idėją paversti inovacija MITA kviečia registruotis į „TechHub“ preakceleratorių

2021 09 13 Tech Hub642x410

Spalio mėnesį prasidės ketvirtasis Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) ir Vilniaus universiteto „TechHub“ preakceleratoriaus ciklas. Programos metu atrinkti startuoliai dalyvaus tris mėnesius trunkančiuose mokymuose, kuriuose turės galimybę savo idėją paversti realiu produktu, gauti reikalingų verslo vystymo žinių, susipažinti su investuotojais ir verslo angelais, pasipildyti komandos nariais ir gauti 25 000 eurų vertės paslaugų. Startuoliai ir norintieji juos įkurti kviečiami registruotis iki rugsėjo 26 d.

„Šiame preakceleratoriuje dalyvaujantys startuoliai gali savo idėjas įsivertinti ir tobulinti be jokios rizikos. Net jei pirminė mintis programos metu nepasiteisina, su asmeninių mentorių pagalba idėjos keičiamos, o įgytos verslo vystymo žinios, užmegzti ryšiai su startuolių bendruomene ir investuotojais dalyviams neabejotinai pravers ir imantis bet kokios veiklos ateityje“, – sako „TechHub“ projekto vadovė Gintarė Narakienė.

Per visą projekto gyvavimo laikotarpį surinkta beveik 400 dalyvių paraiškų. Kiekvieno ciklo metu priimama maždaug 20 įvairių sričių startuolių komandų. Programą jau baigė 40 jų, dar 20 mokymuose dalyvauja šiuo metu. Iš viso programa sujungė maždaug 150 inovatorių, jiems padeda 9 programos mentoriai, užsienio lektoriai, gausus būrys partnerių, inovacijų ekspertų ir investuotojų.

Kaip ir ankstesniuose „TechHub“ preakceleratoriaus cikluose, startuoliai su Lietuvos ir užsienio ekspertais išnagrinės 12 mokymų temų: išsigrynins tikslinį klientą, atliks rinkos ir konkurentų analizę, sukurs įėjimo į rinką strategiją, sužinos apie verslo steigimo, produkto vystymo, pozicionavimo, prekės ženklo kūrimo, komandos stiprinimo, finansavimo, intelektinės nuosavybės ir kitas verslo subtilybes.

Programą sėkmingai baigę startuoliai turės galimybę prisistatyti (angl. pitch) investuotojų komisijai baigiamajame „Demo Day“ renginyje. Be to, geriausiai pasirodžiusios komandos bus apdovanotos vertingais prizais – bilietais į akceleratorius užsienyje ir kelionėmis į startuoliams reikalingus susitikimus su partneriais ar renginius ES valstybėse.

Teikti paraiškas dalyvauti preakceleratoriuje gali visi startuoliai (didelį ir inovacijomis grindžiamą verslo plėtros potencialą turinčios labai mažos ar mažos įmonės, veikiančios ne ilgiau nei 5 metus) ar planuojantys juos įkurti. Kiekviena pretenduojanti komanda pagal parengtą pavyzdinę formą turi pateikti informaciją apie startuolį, komandą, paslaugą (produktą) ir pagrįsti jos inovatyvumą. Gautas paraiškas įvertins ir dalyvius atrinks projekto ekspertai.

Daugiau apie programą organizatoriai kviečia sužinoti rugsėjo 21 d. 16 val. informaciniame renginyje, kuriame preakceleratoriaus programos vadovas dr. Gediminas Rumšas išsamiau pristatys programos turinį, papasakos apie atranką, naudas, mentorius ir prizus. Renginio metu į visus klausimus taip pat atsakys praėjusių programos ciklų dalyviai.

Registracija vykdoma iki rugsėjo 26 d. Preakceleratorius prasidės spalio 25 d., atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją programa vyks nuotoliniu, kontaktiniu ar hibridiniu būdu, lietuvių arba anglų kalba (priklausomai nuo atrinktų komandų poreikio).

Registracijos anketą rasite čia.

„TechHub“ – tai Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) įgyvendinamas projektas, skirtas ankstyvos stadijos inovatyvioms verslo idėjoms kurti, startuoliams intensyviai augti ir verslumo ekosistemos tvariai plėtrai tobulinti. Projekto tikslas –paskatinti tyrėjus, mokslininkus, studentus ir verslo atstovus plėtoti inovatyvias verslo idėjas, suteikti jų komandoms įvairiapusę inovacijų ir verslo paramos pagalbą ir sudaryti galimybes intensyviam aukštos pridėtinės vertės žiniomis grįsto verslo segmento augimui Lietuvos ekonomikoje. Kviečiame visas su projektu susijusias naujienas sekti Facebook ir LinkedIn platformose, taip pat https://mita.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/mita-vykdomi-projektai/techhub.

Projektas finansuojamas Europos regioninio plėtros fondo lėšomis. Veiksmų programos priemonės numeris ir pavadinimas: 01.2.1-LVPA-V-842 „Inogeb LT“.

2021-009-13

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos