2021 09 08 Susitikimas900x455

Rugsėjo 3 d. vyko susitikimas su atvykusiais mainų studentais iš užsienio, daugiausiai pagal Erasmus+ mainų programą.

Pagal MIF partnerystės sutartis atvyko 34 mainų studentai, dar pusė tiek užsienio svečių pasirinko dalykus, atvykę pagal kitų fakultetų sutartis.

Studentai atvyko iš: Ispanijos, Italijos, Portugalijos, Prancūzijos, Rumunijos, Slovakijos, Slovėnijos, Turkijos.

Studentai, kurių dauguma yra bakalauro pakopos ir keli magistrantūros, atvyko rudens semestrui, o keletas studentų iš Ispanijos planuoja studijuoti net du semestrus.

2021-09-08