2021 07 01 Biblioteka380x250Birželio 22 d. ir birželio 29 d. buvo įteiktos prof. Jono Kubiliaus vardo stipendijos aktyviausiems ir gabiausiems studentams.

Aktyviausio studento stipendija įteikta Povilui Zarembai (2020 m.) ir Ritai Žilinskaitei (2021 m.)

Geriausiai besimokančio studento stipendija įteikta Lukui Baltramaičiui (2020 m.) ir Daniel Daukševič (2021 m.)

Sveikiname studentus!

Ilgamečio Vilniaus universiteto rektoriaus Jono Kubiliaus vardinę stipendiją  2014 m. įsteigė Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultetas ir Asociacija „Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto absolventų draugija Alumni“. Stipendijos tikslas – paskatinti gabius ir aktyvius VU MIF studentus.

Jonas Kubilius – matematikos profesorius, ilgametis Vilniaus universiteto rektorius, kuriam šių metų liepos 27 d. būtų sukakę 100 m. Kviečiame susipažinti su šio iškilaus žmogaus gyvenimo akimirkomis ir nuveiktais darbais.