Informacija absolventams

2021 06 01 Diplomu teikimas800x444

Iškilminga diplomų teikimo ceremonija vyks birželio 29 d. Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios Didžiajame kieme.

Jeigu neplanuojate dalyvauti įteikimo ceremonijoje – būtinai praneškite studijų skyriui iki birželio 25 d. (). Nedalyvavę ceremonijoje absolventai savo diplomą galės atsiimti studijų skyriuje nuo birželio 30 d. iš anksto sutartu metu.

ATSISKAITYMO SU VILNIAUS UNIVERSITETU TVARKA

Sėkmingai baigus studijas ir norint gauti studijas patvirtinantį diplomą ir diplomo priedėlį, privalu atsiskaityti su Universitetu. Atsiskaitymo su Universitetu procedūros apibrėžtos Absolventų atsiskaitymo su Vilniaus universiteto tvarkoje  (2016 m. gruodžio 1 d. įsakymu Nr. R-440).

Universiteto padaliniai, su kuriais reikia atsiskaityti, jei jiems absolventai yra skolingi, yra šie:

• Universiteto biblioteka (grąžinti knygas, kt.);
  • Universiteto Bendrųjų reikalų direkcijos Būsto skyrius (atsiskaityti už apgyvendinimą VU bendrabutyje);
  • Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (grąžinti studento pažymėjimo nereikia, pažymėjimas negalios užbaigus studijas. Šis atsiskaitymas vyksta automatiškai – papildomų veiksmų imtis nereikia);
  • Tarptautinių ryšių skyrius (jeigu vykote į studijų mainus ir dar neatsiskaitėte);
  • Studentų paslaugų ir karjeros centras (jeigu vykote į Erasmus praktiką ir dar neatsiskaitėte);
  • Fakulteto administracija (įvykdyti finansinius ir akademinius įsipareigojimus, jeigu dar neatlikote). Šis atsiskaitymas vyksta automatiškai ir yra įskaitomas, kai atsiskaityta su visais kitais padaliniais – papildomų veiksmų imtis nereikia).

Absolventai, turintys įsiskolinimų, atsiskaityti su Universiteto padaliniais privalo ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas iki numatytos jų diplomų įteikimo dienos. Neatsiskaičiusiems su Universiteto padaliniais negali būti išduodamas diplomas.

Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į MIF Studijų skyrių tel. +370 5 219 3055 arba el. p.

Matematikos ir informatikos fakulteto Studijų skyrius

2021-06-01