Lietuvos mokslų akademijos ir Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos ekspertams įvertinus Lietuvos mokslininkių pateiktas paraiškas, vienas prizas bus skirtas Lietuvos mokslų daktarei iki 40 metų amžiaus, taip skatinant mokslinius pasiekimus gamtos, technologijos, medicinos ir sveikatos bei žemės ūkio mokslų srityse.

Papildomai bus skirtas vienas prizas Lietuvos doktorantei iki 40 metų amžiaus, taip skatinant užbaigti vykdomus disertacijos tyrimus gamtos, technologijos, medicinos ir sveikatos bei žemės ūkio mokslų srityse.

Pranešimas spaudai

Informacinė skrajutė