Sidebar

Konferencija „Lietuvos magistrantų informatikos ir IT tyrimai“

Straipsnių pateikimo terminas pratęstas iki balandžio 11 d.

Esi magistrantas ar jau baigęs magistrantūrą? Norėtum pristatyti savo magistro darbo tyrimus kolegoms iš kitų universitetų? Dalyvauk mokslinėje konferencijoje „Lietuvos magistrantų informatikos ir IT tyrimai“, kuri vyks 2021 m. gegužės 14 d. nuotoliniu būdu. Konferencijoje gali būti pristatomi įvairūs tyrimai ir taikymai informatikos ir IT srityse.

2021 02 08 konferencija380x250Konferenciją organizuoja Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų institutas ir Lietuvos mokslų akademija.

Ką reikia daryti? Iki balandžio 11 d. pateik 4-6 puslapių straipsnį siųsdamas jį elektroniniu paštu . Straipsniai gali būti lietuvių arba anglų k. Straipsnių šabloną galima parsisiųsti čia

Prieš konferenciją bus išleistas konferencijos darbų rinkinys.

Gal tai bus tavo pirmasis publikuotas tiriamasis darbas? Su ankstesnės konferencijos darbais galima susipažinti čia.

Kokia nauda? Visų pirma, smagu pajausti, kad tu gali padaryti daug. Antra, savo magistro baigiamajame darbe galėsi nurodyti, kad tyrimų rezultatai buvo pristatyti konferencijoje ir publikuoti konferencijos darbuose. Į tai gali būti atsižvelgta, vertinant baigiamąjį darbą.

Kas toliau? Jei patinka gilintis į įdomias mokslines problemas, ieškoti jų sprendimo būdų, tavęs laukia doktorantūros studijos. Stojant į doktorantūrą, dažnai vertinama, ar pretendentas turi publikuotų mokslinių darbų. Dalyvavimas šioje konferencijoje ir straipsnio publikavimas gali būti įrodymas, kad tu pasirengęs doktorantūros studijoms.

Be to, konferencijoje gali dalyvauti ir savo tyrimų rezultatus pristatyti ne tik I ir II kurso magistrantai, bet jau ir baigusieji magistrantūros studijas, taip pat bakalauro studijų studentai.

Jokio konferencijos dalyvio mokesčio nėra.

Nepražiopsok datų:

2021 m. balandžio 11 d. Straipsnių pateikimas;

2021 m. balandžio 22 d. Informavimas apie straipsnių priėmimą;

2021 m. gegužės 7 d.  Konferencijos programos paskelbimas;

2021 m. gegužės 14 d. Konferencija.

Kilo klausimų?

Kreipkis el. paštu arba arba

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos