2020 12 18 103N380x250Karantino laikotarpiu fakultete darbai nesustoja – Naugarduko g. ir Didlaukio g. įrengtos naujos slankiojančių lentų sistemos. Po karantino studentus ir dėstytojus pasitiks atsinaujinusios 101, 102, 103 auditorijos Naugarduko g. bei 103 auditorija Didlaukio g.

„Visas universitetas dirba nuotoliniu būdu ir visi pasiilgome gyvo kontakto su studentais. Dar turėsime palaukti, kol galėsime grįžti į auditorijas.

Auditorijose dar rudens pradžioje buvo atnaujinta multimedija, o dabar Naugarduko g. 101, 102 ir 103 aud. bei Didlaukio g. 103 aud. įrengtos slankiojančių lentų sistemos“, – sako VU MIF Strategijos ir bendrųjų reikalų prodekanė Jurgita Markevičiūtė ir IT prodekanas Povilas Treigys.

2020 12 18 101N380x250Naujų slankiojančių lentų įrengimas svarbus ir dėstytojams, ir studentams. Ši sistema leis dėstytojui reguliuoti rašymo aukštį. Taip pat slankiojančių lentų sistema garantuoja ir didesnį rašymo paviršių – tai leis ilgiau palikti užrašytą informaciją studentams.

Fakultetas atsinaujina ir laukia į auditorijas sugrįžtančių studentų bei dėstytojų!