Gegužės 21 d. Vilniaus universitete (VU) prasideda priėmimas į magistrantūros studijas. Jis tęsis iki birželio 27 d. Šiuo laikotarpiu prašymus studijuoti galima teikti ir koreguoti VU ISAS.

Sistemoje prašymą būtina pateikti likus ne mažiau nei 4 val. iki stojamojo egzamino ar motyvacijos vertinimo. Stojamieji egzaminai ir motyvacijos vertinimai vyks birželio 1-30 d.

2020 05 21 Priemimas i magistro studijas380x250Šiemet stojantieji galės rinktis iš daugiau nei 100 studijų programų.

VU Matematikos ir informatikos fakultete vykdomos šios magistro studijų programos:

Finansų ir draudimo matematika

Kompiuterinis modeliavimas

Modeliavimas ir duomenų analizė

Programų sistemos

Informaciją apie 2020 m. konkursinio balo sandarą pretenduojantiems į Vilniaus universiteto magistrantūros studijas, kokių studijų programų ar studijų krypčių absolventai gali rinktis VU magistrantūros studijų programas, informaciją apie papildomus balusreikalingas pažymas bei už jas atsakingų Universiteto padalinių darbuotojų kontaktus galite rasti Konkursinio balo sandaros lentelėje.

Visą stojančiajam į magistrantūros studijas reikalingą informaciją galima rasti VU tinklalapyje.