Data: gruodžio 27 d.

Vieta: Santakos slėnis (K. Baršausko g. 59), Kaunas

Kviečiame jus į 2019-ųjų metų Lietuvos Jaunųjų Matematikų Susitikimą. Šis, jau 8-asis iš eilės kasmetinis renginys grįžta į Kauną!

LJMS - tai unikali konferencija, kurioje susitinka jaunieji matematikai, siekiantys karjeros universitetuose, institutuose ir industrijoje, tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Tai puiki proga keistis žiniomis ir patirtimi, ir kartu galimybė sužinoti, kokia matematika yra paklausi už universitetų bei mokyklų sienų.

Daugiau informacijos čia.

Konferencijos dalyvius ir klausytojus prašome iš anksto užsiregistruoti mūsų susitikimo tinklalapyje.

Informacija Facebook.