Studijų programų komitetai

Magistro studijų programų komitetai

Finansų ir draudimo matematika

Studijų programos komitetas

Martynas Manstavicius

Doc. dr. Martynas Manstavičius - komiteto pirmininkas;

  • Doc. dr. Sigitas Dapkūnas;
  • Prof. habil. dr. Remigijus Leipus;
  • Prof. habil. dr. Vigirdas Mackevičius;
  • Vyresn. m. darb. dr. Viktor Medvedev;
  • Asist. dr. Aldona Skučaitė;
  • Prof. dr. (HP) Jonas Šiaulys;
  • Partn. prof. dr. Gintaras Bakštys (socialinių partnerių atstovas, „ERGO Life Insurance SE“);
  • du Fakulteto studentų atstovybės deleguoti atstovai.

Informatika

Studijų programos komitetas

Linas Laibinis

Prof. dr. Linas Laibinis - komiteto pirmininkas;

  • Asist. dr. Adomas Birštunas;
  • Prof. habil. dr. Mindaugas Bloznelis;
  • Prof. dr. Olga Kurasova;
  • Doc. dr. Karolis Petrauskas;
  • Doc. dr. Vilius Stakėnas;
  • Prof. dr. Rimantas Vaicekauskas;
  • Giedrius Daugiala (socialinių partnerių atstovas, UAB „Asseco Lietuva“);
  • du Fakulteto studentų atstovybės deleguoti atstovai.

Kompiuterinis modeliavimas

Studijų programos komitetas

Severinas Zube

Doc. dr. Severinas Zubė - komiteto pirmininkas;

  • Doc. dr. Linas Bukauskas;
  • Asist. dr. Alminas Čivilis;
  • Prof. emeritas habil. dr. Feliksas Ivanauskas;
  • Prof. dr. Tadas Meškauskas;
  • Doc. dr. Valdas Rapševičius;
  • Rimgaudas Kalvaitis, socialinis partneris, UAB Teletower;
  • Anatolij Nečiporenko, studentų atstovas.

 

Matematika

Studijų programos komitetas

Gediminas Stepanauskas

Prof. dr. Gediminas Stepanauskas - komiteto pirmininkas;

  • Doc. dr. Gintautas Bareikis;
  • Prof. dr. (HP) Ramūnas Garunkštis;
  • Vyresn. m. d. dr. Daniele Ettore Otera;
  • Prof. habil. Dr. Konstantinas Pileckas;
  • Prof. dr. (HP) Artūras Štikonas;
  • Romualdas Zovė (socialinių partnerių atstovas, „Lietuvos bankas“);
  • du Fakulteto studentų atstovybės deleguoti atstovai.

Modeliavimas ir duomenų analizė

Studijų programos komitetas

Vydas Cekanavicius

Prof. habil. dr. Vydas Čekanavičius - komiteto pirmininkas;

  • Prof. habil. dr. Remigijus Leipus;
  • Doc. dr. Rūta Levulienė;
  • Doc. dr. Jurgita Markevičiūtė;
  • Asist. dr. Tomas Plankis;
  • Prof. habil. dr. Alfredas Račkauskas;
  • Doc. dr. Viktor Skorniakov;
  • Ramunė Šabanienė (socialinių partnerių atstovas, „Danske Bank");
  • du Fakulteto studentų atstovybės deleguoti atstovai.

Programų sistemos

Studijų programos komitetas

Saulius Ragaišis

Doc. dr. Saulius Ragaišis - pirmininkas;

  • Prof. dr. (HP) Romas Baronas;
  • Doc. dr. Kristina Lapin;
  • Mokslo. darbuot. dr. Audronė Lupeikinė;
  • Doc. dr. Antanas Mitašiūnas;
  • Partn. prof. dr. Aldas Glemža, socialinis partneris, UAB „Blue Bridge“, Taikomųjų sprendimų skyriaus vadovas;
  • Jonas Brusokas - studentų atstovas.