Studijų programų komitetai

Bakalauro studijų programų komitetai

Bioinformatika

Studijų programos komitetas

2020 02 21 Gintautas Bareikis200x260 

Doc. dr. Gintautas Bareikis - komiteto pirmininkas;

  • Prof. dr. Saulius Gražulis;
  • Lekt. Irus Grinis;
  • Prof. dr. Audronė Jakaitienė;
  • Doc. dr. Martynas Manstavičius;
  • M. darbuot. dr. Andrius Merkys;
  • M. darbuot. dr. Kliment Olechnovič;
  • Prof. dr. (HP) Edita Sužiedėlienė;
  • Justina Januškevičienė, socialinių partnerių atstovė, LR sveikatos apsaugos ministerija;
  • Titas Kvederys, studentų atstovas.

Duomenų mokslas

Studijų programos komitetas

Vydas Cekanavicius

Prof. habil. dr. Vydas Čekanavičius - komiteto pirmininkas;

  • Prof. habil. dr. Remigijus Leipus;
  • Doc. dr. Rūta Levulienė;
  • Doc. dr. Jurgita Markevičiūtė;
  • Asist. dr. Tomas Plankis;
  • Prof. habil. dr. Alfredas Račkauskas;
  • Doc. dr. Viktor Skorniakov;
  • Ramunė Šabanienė (socialinių partnerių atstovas, „Danske Bank");
  • du Fakulteto studentų atstovybės deleguoti atstovai.

Ekonometrija

Studijų programos komitetas

Vydas Cekanavicius

Prof. habil. dr. Vydas Čekanavičius - komiteto pirmininkas;

  • Prof. habil. dr. Remigijus Leipus;
  • Doc. dr. Rūta Levulienė;
  • Doc. dr. Jurgita Markevičiūtė;
  • Asist. dr. Tomas Plankis;
  • Prof. habil. dr. Alfredas Račkauskas;
  • Doc. dr. Viktor Skorniakov;
  • Ramunė Šabanienė (socialinių partnerių atstovas, „Danske Bank");
  • du Fakulteto studentų atstovybės deleguoti atstovai.

Finansų ir draudimo matematika

Studijų programos komitetas

Martynas Manstavicius

Doc. dr. Martynas Manstavičius - komiteto pirmininkas;

  • Doc. dr. Sigitas Dapkūnas;
  • Prof. habil. dr. Remigijus Leipus;
  • Prof. habil. dr. Vigirdas Mackevičius;
  • Vyresn. m. darb. dr. Viktor Medvedev;
  • Asist. dr. Aldona Skučaitė;
  • Prof. dr. (HP) Jonas Šiaulys;
  • Partn. prof. dr. Gintaras Bakštys (socialinių partnerių atstovas, „ERGO Life Insurance SE“);
  • du Fakulteto studentų atstovybės deleguoti atstovai.

Informacinės technologijos

Studijų programos komitetas

Linas Bukauskas

Doc. dr. Linas Bukauskas - komiteto pirmininkas;

  • Prof. emeritas habil. dr. Feliksas Ivanauskas;
  • Prof. dr. (HP) Algimantas Juozapavičius;
  • Vitalija Radzevičiūtė (socialinių partnerių atstovas, „Danske Bank Group IT Lithuania“);
  • du Fakulteto studentų atstovybės deleguoti atstovai.

Informacinių sistemų inžinerija

Studijų programos komitetas

Gintautas Tamulevicius

Doc. dr. Gintautas Tamulevičius - komiteto pirmininkas;

  • Prof. habil. dr. Gintautas Dzemyda;
  • Prof. dr. Olga Kurasova;
  • Prof. dr. (HP) Gediminas Stepanauskas;
  • Doc. dr. Povilas Treigys;
  • Rasa Milašiūnienė, socialinis partneris, Western Union Processing Lithuania;
  • Timas Jackus, studentų atstovas.

Informatika

Studijų programos komitetas

Linas Laibinis

Prof. dr. Linas Laibinis - komiteto pirmininkas;

  • Asist. dr. Adomas Birštunas;
  • Prof. habil. dr. Mindaugas Bloznelis;
  • Prof. dr. Olga Kurasova;
  • Doc. dr. Karolis Petrauskas;
  • Doc. dr. Vilius Stakėnas;
  • Prof. dr. Rimantas Vaicekauskas;
  • Giedrius Daugiala (socialinių partnerių atstovas, UAB „Asseco Lietuva“);
  • du Fakulteto studentų atstovybės deleguoti atstovai.

Matematika ir matematikos taikymai

Studijų programos komitetas

Gediminas Stepanauskas

Prof. dr. Gediminas Stepanauskas - komiteto pirmininkas;

  • Doc. dr. Gintautas Bareikis;
  • Prof. dr. (HP) Ramūnas Garunkštis;
  • Vyresn. m. d. dr. Daniele Ettore Otera;
  • Prof. habil. Dr. Konstantinas Pileckas;
  • Prof. dr. (HP) Artūras Štikonas;
  • Romualdas Zovė (socialinių partnerių atstovas, „Lietuvos bankas“);
  • du Fakulteto studentų atstovybės deleguoti atstovai.

Programų sistemos

Studijų programos komitetas

Kristina Lapin

Doc. dr. Kristina Lapin - komiteto pirmininkė;

  • Prof. dr. (HP) Romas Baronas;
  • Doc. dr. Karolis Petrauskas;
  • Prof. dr. Rimantas Vaicekauskas;
  • Dr. Evaldas Drąsutis, socialinis partneris, UAB „Asseco Lietuva", direktorius plėtrai;
  • Jonas Brusokas, studentų atstovas.