Sidebar

Klausimų ciklas „Kas dirba fakultete?“

2019 10 31 I Baranauskaite klausimu ciklas380x250Siekdami supažindinti jus su Matematikos ir informatikos fakulteto administracija, pristatome jums klausimų ciklą „Kas dirba fakultete?“.

Kiekvieną savaitę supažindinsime jus su mūsų fakulteto administracijos darbuotojais.

Studijų vadovė, studijų mainų koordinatorė – Inga Baranauskaitė

1. Kokiais 3 žodžiais apibūdintumėte Matematikos ir informatikos fakultetą?

Tai kūryba, loginis mąstymas ir aukšti rezultatai.

2. Kur studijavote ir koks įsimintiniausias studijų atsiminimas?

Studijavau Lietuvoje – Kauno technologijos universitete (Ekonomikos bakalauro studijos) ir užsienyje – Prancūzijoje – Sorbonne Paris Cité (Paris Diderot/Paris Nord) universitetuose (Ekonominės politikos magistrantūra, švietimo ir inovacijų ekonomikos specializacija).

Visuomet prisimenu įtemptus penktadienio debate-seminarų ciklus, po kurių su visa kurso draugų kompanija eidavome prie Senos upės ir dar ilgai diskutuodavome smaližiaudami prancūziškus skanėstus.

3. Kokiais klausimais galima kreiptis į jus?

Mielai atsakysiu į visus rūpimus klausimus, susijusius su Studijų skyriaus veikla, studentų tarptautiškumo ugdymu, studijų programos keitimu, studijų programų vertinimu ir bendrauniversitetinių studijų modulių kūrimu.


Studijų vadovę, studijų mainų koordinatorę Ingą Baranauskaitę galite rasti Naugarduko g. 24, 122 kab.

Tel. (8 5) 219 3053

El. paštas:

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos
Sutinku