2019 09 02 Dekanas380x250

Mieli VU MIF bendruomenės nariai,

nauja mokslo metų pradžia tai naujas gyvenimo etapas studentams, dėstytojams ir visam MIF fakultetui. Džiaugiuosi, kad mūsų MIF bendruomenė plečiasi ir auga. Šiais metais prie mūsų prisijungė virš 600 pirmakursių, bakalauro ir magistro studentų, kurie nusprendė savo ateitį sieti su matematikos ir informatikos mokslais.

Mes ugdome ateities asmenybes – kūrybingas, kritiškai mąstančias, kuriančias, randančias ir atrandančias. Pasak matematiko, filosofo ir fiziko G. Galilėjaus, „Visas tiesas lengva suprasti, kai jos atrastos. Svarbu jas rasti“.

Linkiu, kad kiekvienas žmogus mūsų fakultete atrastų save, visas informatikos ir matematikos mokslo tiesas, o jaunatviška energija ir smalsumas įveiktų visus iššūkius.

Sveikinu su naujais mokslo metais!

Matematikos ir informatikos fakulteto dekanas prof. dr. Paulius Drungilas.