Sidebar

Sėkmingai užbaigęs antrąjį priėmimo etapą VU skelbia tiesioginį priėmimą

2019 08 13 Tiesioginis priemimas380x250 copyPasibaigus antrajam priėmimo į bakalauro ir vientisąsias studijas etapui Vilniaus universitetas (VU) kvietimus pasirašyti sutartį išsiuntė 535 stojantiesiems – kone 10 proc. daugiau nei pernai. Beveik kas antras stojantysis studijuoti savo norimą specialybę pakviestas nemokamai. Rugpjūčio 9 d. startavo VU tiesioginis priėmimas. Norintieji studijuoti paraiškas kviečiami teikti iki rugpjūčio 27 d. VU informacinėje sistemoje.

Į valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas su studijų stipendijomis vietas šiemet per antrąjį priėmimo etapą VU pakvietė studijuoti 235, o į nefinansuojamas vietas – 302 stojančiuosius.

VU viešosios komunikacijos vadovė Živilė Kaminskienė teigia, kad VU priimtų studentų skaičius šiemet augo, nors visoje Lietuvoje stojančiųjų skaičius mažėjo, o universitetas, siekdamas užtikrinti studijų kokybę, nenuolaidžiavo ir principingai taikė minimalų stojamąjį balą tiek į valstybės finansuojamas, tiek į nefinansuojamas vietas.

Rugpjūčio 9 d. startavęs tiesioginis priėmimas tęsis iki rugpjūčio pabaigos. Jame gali dalyvauti ir tie asmenys, kurie ankstesniuose priėmimo etapuose nedalyvavo. Po antrojo etapo likusios laisvos vietos skelbiamos VU tinklalapyje. Matematikos ir informatikos fakultete galima rinktis Ekonometrijos bei Matematikos ir matematikos taikymų bakalauro studijas.

Prašymus stoti galima pateikti iki rugpjūčio 27 d. 24 val. per VU informacinę sistemą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos