Centrinė rinkimų komisija informuoja, jog, pasibaigus terminui atsiimti kandidatūras, Vilniaus universiteto (VU) Matematikos ir informatikos fakultete prasideda nauji rinkimai į laisvą VU Senato nario vietą. Kandidatais patvirtinti du pretendentai: doc. dr. Arvydas Kregždė ir prof. dr. Julius Žilinskas.

Senato rinkimai VU Matematikos ir informatikos fakultete vyks balandžio 3 – 4 d. nuo 9:00 val. iki 17 val., o balandžio 5 d. nuo 9 iki 15:00 val.

Balsuoti bus galima šiose fakulteto vietose:

• 208 kabinetas, Naugarduko g. 24, Vilnius;
  • 507A kabinetas, Didlaukio g. 47, Vilnius;
  • 207 kabinetas, Akademijos g. 4, Vilnius.

Taip pat kovo 28 d. nuo 9.00 val. iki 17 val. vyks išankstinis balsavimas (aukščiau įvardintose vietose).

Rinkimuose galės dalyvauti Rinkimų teisę turintys darbuotojai, įtraukti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintą rinkėjų sąrašą. Čia galite pasitikrinti, ar esate įtrauktas į rinkėjų sąrašą: paieškos laukelyje įveskite savo vardą ir pavardę.

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto Statutu ir Senato patvirtintu Senato narių rinkimų tvarkos aprašu.