Šių metų kovo mėnesį jau dvidešimtą kartą vyko 5-8 klasių matematikų komandinės varžytuvės akademiko Vytauto Statulevičiaus taurei laimėti. Prie šių varžytuvių organizavimo aktyviai prisideda Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto mokslininkai. Prof. Habil. Dr. Gintautui Dzemydai Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas įteikė padėką už paramą matematikos varžytuvėms.

Profesoriui Utenos meras dėkoja už ilgametį bendradarbiavimą ir paramą Utenos Aukštakalnio progimnazijai, organizuojant respublikines 5-8 klasių mokinių matematikos komandines varžytuves akademiko Vytauto Statulevičiaus taurei laimėti, matematikos populiarinimą tarp jaunimo ir kraštiečio akademiko vardo įprasminimą.

2019 03 25 Gintautas Dzemyda645x479