Centrinė rinkimų komisija patvirtino iškeltų Vilniaus universiteto (VU) Matematikos ir informatikos fakulteto kandidatų į Senato narius sąrašą.

Laisvą vietą pretenduoja užimti:

• doc. dr. Arvydas Kregždė,
  • prof. dr. Julius Žilinskas.

Senato rinkimai VU Matematikos ir informatikos fakultete planuojami balandžio 3 d. 9:00 val. – balandžio 5 d. 15:00 val. Balsuojama bus padalinio komisijos nurodytose patalpose (apie jas bus informuojama vėliau). Rinkimuose galės dalyvauti Rinkimų teisę turintys darbuotojai, įtraukti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintą rinkėjų sąrašą. Čia galite pasitikrinti, ar esate įtrauktas į rinkėjų sąrašą: paieškos laukelyje įveskite savo vardą ir pavardę.

Jei nerandate savo pavardės rinkėjų sąraše, kreipkitės el. paštu kristina.jakutyte-anciene@cr.vu.lt

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto Statutu ir Senato patvirtintu Senato narių rinkimų tvarkos aprašu. Juos vykdys padalinio rinkimų komisija.

Matematikos ir informatikos fakulteto rinkimų komisija:

dr. Šarūnas Repšys (pirmininkas),

dr. Viktor Medvedev,

Domantas Petuška (studentų atstovas).

Kontaktiniai asmenys pasiteiravimui:

Šarūnas Repšys, el. paštas sarunas.repsys1@mif.vu.lt, tel. +37052193086