Šių metų vasario 11 d. Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) absolventams bus teikiami bakalauro arba magistrantūros studijų diplomai. Iki teikimo ceremonijos, absolventai privalo pasirašyti registracijos žurnale.

Studijų skyrius visus, kurie baigia studijas š. m. sausio mėn., kviečia vasario 5-8 dienomis atvykti į 106 kabinetą, Naugarduko g. 24, Vilniuje, pasirašyti į registracijos žurnalą.

Priėmimo valandos:

• pirmadieniais – ketvirtadieniais: 9.00 - 16.00 val.
  • penktadieniais: 9.00 - 15.00 val.
  • pietų pertrauka: 12.00 - 12.45 val.

Jeigu neplanuojate dalyvauti šventėje, būtinai apie tai informuokite Studijų skyriaus atstoves telefonu:  (8 5) 219 3055.

Iškilminga diplomų teikimo ceremonija vyks vasario 11 d. nuo 15 iki 17 val. Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12). Ceremonijoje dalyvaus ir susirinkusius sveikins Rektorato ir Fakulteto atstovai bei garbingi svečiai.