Auganti ir kurianti visuomenė prasideda nuo šeimos. Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų instituto (DMSTI) vadovybė švenčių proga pasveikino savo darbuotojų vaikus.

2019 01 07 Jauniausias institutas

Instituto direktorius, Lietuvos mokslų akademijos narys, prof. Gintautas Dzemyda savo metiniame pranešime pastebėjo, jog DMSTI kolektyvas yra bene jauniausias Vilniaus universitete. „Džiugu, kad mūsų kolektyve, kurį sudaro septyniasdešimt aštuoni darbuotojai, dovanas įteikėme net keturiasdešimt vienai atžalai. Šis skaičius parodo, kad mūsų kolegos jauni. Praėjusiais, 2018-iaisiais metais, darbuotojų šeimose gimė trys vaikai”, – pasakoja prof. G. Dzemyda.

Kalėdų išvakarėse DMSTI tėvelius aplankė Kalėdų senelis. Vaikams jis dovanojo penkiolikos eurų vertės knygyno dovanų čekius.