MIF rinkimų komisija informuoja, kad VU Centrinė rinkimų komisija panaikino pakartotinio balsavimo, vykusio 2018 spalio 23 d.,  rezultatus rinkimuose į laisvą MIF Tarybos nario vietą (CRK protokolas).  Taip pat įpareigojo MIF rinkimų komisiją iš naujo rengti pakartotinį balsavimą į laisvą MIF Tarybos nario vietą balsavimo biuletenyje įrašant dviejų kandidatų pavardes.

Atsižvelgiant į tai, MIF rinkimų komisija praneša, kad 2018 m. lapkričio 21 dieną organizuojamas pakartotinis balsavimas.

Biuletenyje bus įrašyti du kandidatai:

doc. dr. Andrius Grigutis

doc. dr. Martynas Manstavičius.

Savo balsą išreikšti galima 2018 m. lapkričio 21 dieną nuo 9.00 iki 16.00 valandos.

Balsavimo vietos:

Matematikos ir informatikos fakultetas

208 kabinetas, Naugarduko g. 24, Vilnius;

507A kabinetas, Didlaukio g. 47, Vilnius;

207 kabinetas, Akademijos g. 4, Vilnius.

Rinkėjų sąrašas.

MIF rinkimų komisija