Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto (toliau – MIF) rinkimų komisija informuoja, jog 2018 spalio 16 dieną vyks rinkimai į laisvą MIF Tarybos vietą (į Matematikos instituto atstovo dr. Pauliaus Drungilo vietą, kuris iki 2018 m. rugsėjo mėn. atstovavo Matematikos institutą MIF Taryboje docento pareigose, o nuo 2018 m. rugsėjo mėn. prof. dr. Paulius Drungilas į Tarybos sudėtį įeina kaip MIF Dekanas).

MIF rinkimų komisija spalio 11 dieną, išnagrinėjusi pateiktus dokumentus, kandidatais į VU MIF tarybą įregistravo:

• Doc. dr. Andrių Grigutį
  • Doc. dr. Martyną Manstavičių.

Rinkimai vyks 2018 spalio 16 d. (išankstinis balsavimas vyks spalio 15 d.). Balsuojama bus MIF padaliniuose, nurodytose patalpose.

Savo balsą išreikšti galima nuo 9.00 iki 16.00 valandos.

Balsavimo vietos:

Matematikos ir informatikos fakultetas

208 kabinetas, Naugarduko g. 24, Vilnius;

507A kabinetas, Didlaukio g. 47, Vilnius;

207 kabinetas, Akademijos g. 4, Vilnius.

Rinkti MIF tarybos narius turi teisę Vilniaus universiteto statuto (toliau – Statutas) 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys MIF dėstytojai ir mokslo darbuotojai.

Rinkėjų sąrašas.

MIF rinkimų komisija