Spalio 8 d. VU Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) rinkimų komisija, išnagrinėjusi pateiktus dokumentus, kandidatu į VU MIF Matematikos instituto direktoriaus pareigas įregistravo prof. dr. Joną Šiaulį bei skelbia kandidato siūlomą Matematikos instituto raidos planą.

Kandidato programos pristatymas ir debatai vyks:

Matematikos institute, 313 aud., Naugarduko g. 24, Vilnius, spalio 12 d., 13 val.

MIF Matematikos instituto direktoriaus rinkimų balsavimo data ir laikas:

2018 m. spalio 15 d. 9–16 val. – išankstinis Matematikos instituto direktoriaus rinkimų balsavimas.

2018 m. spalio 16 d. 9–16 val. – Matematikos instituto direktoriaus rinkimai.

Rinkėjai – VU Statuto 12 str. 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys institutų mokslo darbuotojai ir dėstytojai.

MIF Matematikos instituto direktoriaus rinkimų balsavimo vieta:

Matematikos institutas, Naugarduko g. 24, Vilnius, 308 kab.

Matematikos instituto rinkėjų sąrašas.

Kontaktai pasiteirauti:

Sarunas.Repsys1@mif.vu.lt