Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto (toliau – MIF) rinkimų komisija informuoja, jog 2018 spalio 16 dieną vyks rinkimai į laisvą MIF Tarybos vietą (į Matematikos instituto atstovo dr. Pauliaus Drungilo vietą, kuris iki 2018 m. rugsėjo mėn. atstovavo Matematikos institutą MIF Taryboje docento pareigose, o nuo 2018 m. rugsėjo mėn. prof. dr. Paulius Drungilas į Tarybos sudėtį įeina kaip MIF Dekanas).

Nuo rugsėjo 25 dienos iki spalio 10 dienos 16 val. vyksta kandidatų kėlimas. Kandidatais gali būti MIF Matematikos institute dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys docentai ir/ar vyresnieji mokslo darbuotojai.

Rinkimai vyks 2018 spalio 16 d. (išankstinis balsavimas vyks spalio 15 d.). Balsuojama bus MIF padaliniuose, nurodytose patalpose (apie jas artimiausiu metu informuosime Vilniaus universiteto MIF interneto puslapyje bei elektroniniu paštu).

Papildoma informacija:

Remiantis Vilniaus Universiteto kamieninių akademinių padalinių tarybų narių rinkimų tvarkos aprašu:

„15. Teisę kelti kandidatus ar išsikelti į Padalinio tarybos narius turi kiekvienas Padalinio rinkėjas. Tuo tikslu Padalinio rinkėjas ar Padalinio rinkėjų grupė teikia raštišką pasiūlymą Padalinio rinkimų komisijai (rinkimų komisijos pastaba: el. pašto adresais  sarunas.repsys1@mif.vu.lt; arba viktor.medvedev@mii.vu.lt). Kiekvieną keliamą kandidatą, atitinkantį Apraše ir Padalinio nuostatuose nustatytus reikalavimus, registruoja Padalinio rinkimų komisija ir įtraukia į vieną iš kandidatų sąrašų...“

Remiantis Vilniaus Universiteto Matematikos ir Informatikos fakulteto nuostatais (2017 m. birželio 13d.):

„17. Kiekvienam Fakulteto šakiniam akademiniam padaliniui turi atstovauti po 3 atitinkamame padalinyje dirbančius Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkančius akademinės bendruomenės narius, iš kurių bent vienas yra profesorius ar vyriausiasis mokslo darbuotojas ir bent vienas docentas ar vyresnysis mokslo darbuotojas.“

Pagarbiai,

Matematikos ir Informatikos fakulteto rinkimų komisija