2018 05 11 Rinkimai 1Gegužės 11 d. VU MIF Tarybos posėdžio metu buvo renkamas naujas fakulteto dekanas. Į šią poziciją kandidatavo du fakulteto darbuotojai - prof. dr. Romas Baronas ir doc. dr. Paulius Drungilas.

Posėdžio metu Tarybos nariai išrinko doc. dr. Paulių Drungilą (MIF veiklos planas). Naujasis dekanas pareigas turėtų pradėti eiti nuo darbo sutarties sudarymo dienos, jo kandidatūrai prieš tai turi pritarti VU Rektorius.

Sveikiname doc. dr. Paulių Drungilą ir linkime įkvėpimo bei nuoširdaus palaikymo iš kolegų!

Tarybos posėdžio akimirkos.

2018 05 11 Rinkimai 2