2018 m. balandžio 21 d. įvyko VU MIF ALUMNI absolventų susitikimas – paskaita.

Susitikimo metu VU MIF studentams buvo įteiktos profesoriaus Jono Kubiliaus vardinės stipendijos, kurių steigėjai yra VU MIF ALUMNI draugija ir VU MIF.

2018 metais J.Kubiliaus vardines stipendijos buvo skirtos: Jonui Brusokui ir Ugnei Linkytei – už labai gerus mokymosi rezultatus, Pauliui Taujanskui ir Dominykui Stankevičiui – už aktyvią visuomeninę veiklą.

Dėkojame MIF studentams už pastangas studijose ir aktyvumą! Kviečiame visus studentus kitais metais dalyvauti stipendijos konkurse ir pasididžiuoti savo pasiekimais!

Nuotraukos iš susitikimo >>>