Sidebar

VU Pirmakursių integracijos savaitė #StudentAUK

Data: 2019 m. rugsėjo 2-6 dienomis

Vieta: Vilniaus universitetas

Rugsėjo 2–6 d. kviečiame visus pirmakursius dalyvauti Vilniaus universiteto (VU) integracijos savaitėje #StudentAUK.

Įvadinės savaitės metu pirmakursiai susipažins su VU bendruomene, studijomis, VU veikiančiomis organizacijomis, laisvalaikio ir sporto klubais ir biblioteka. Taip pat vyks susitikimai su VU Studentų atstovybe, bus galima išgirsti įkvepiančias alumnų sėkmės istorijas, o norintieji turės išskirtinę galimybę dalyvauti VU muziejaus rengiamose ekskursijose senuosiuose VU rūmuose.

Rugsėjo 2 d. pirmakursiai susipažins su savo studijų kuratoriais. Vėliau visa VU bendruomenė dalyvaus tradicinėje eisenoje Gedimino prospektu nuo Seimo rūmų iki VU Didžiojo kiemo, kuriame lauks VU vadovų ir svečių sveikinimai, pirmakursių priesaika ir koncertas.

Rugsėjo 3–6 d. visų padalinių studentai kviečiami dalyvauti integracijos savaitės programos veiklose, vyksiančiose visuose VU padaliniuose, taip pat ir šventiniame koncerte rugsėjo 5 d. – pirmakursiai raginami dalyvauti visose programos dalyse, kadangi tai yra išskirtinė proga per labai trumpą laiką susipažinti su visu VU.

Visą integracijos savaitės programą rasite www.studentauk.vu.lt.

Diskusija: „University of Vilnius / George Mason University / Freddie Mac”

Trečiadienį, birželio 26 d., 10 val., 103 aud. Dmitri Kaznachey, Alfredas Račkauskas ir Vladas Tumasonis kviečia į apskrito stalo diskusiją, kuri vyks anglų kalba.

AGENDA

● Introductions
● Computer Science at GMU
   ○ Course example: CS 530 Mathematical Foundations in Computer Science
   ○ Class examples: Number Theory, Math Logic - JSONiq
● Financial Technology
   ○ Definitions
   ○ Example: Trading Technology on Wall Street, Freddie Mac
   ○ Topic: Profit and Loss (PnL) computation
● Collaboration Options

Daugiau informacijos rasite čia.

 

Vilniaus universiteto studijų metų pabaigos šventė

Data: 2019 birželio 27 d.

Vieta: VU šv. Jonų bažnyčia

Šiemet Vilniaus universitete, pažymėdami jo 440-ties metų gyvavimo sukaktį, skambant Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios varpinės varpui ir akademiniam himnui „Gaudeamus“, švęsime studijų metų pabaigą. Birželio 27 d. (ketvirtadienį), 15.00 val. tradicinėje „Finis anni academici“ ceremonijoje pagerbsime geriausiai studijas baigusius studentus, mokslininkus, ilgamečius darbuotojus ir kitus nusipelniusius bendruomenės narius.

Skatinant mokslininkus siekti aukščiausio lygio mokslinių rezultatų tradiciškai atminimo prizais už mokslo pasiekimus rektorius apdovanos mokslininkus ir mokslininkų grupes. Laureatai išrinkti šiose kategorijose: geriausios fizinių, biomedicinos ir technologijos mokslo sričių publikacijos; geriausio taikomojo darbo; geriausio tarptautinio mokslo projekto.

Šventės metu pasveikinsime studentus, iškovojusius prizines vietas reikšmingose tarptautinėse mokslinėse konferencijose, konkursuose, olimpiadose, dalyvavusius visuomeninėje ir savanorystės veiklose.

16.30 val. „Finis anni academici“ kulminacija universiteto vėliavos, kuri visus studijų metus plevėsuoja VU Bibliotekos kieme, nuleidimas – taip simboliškai akademinė bendruomenė paskelbs dar vienų mokslo ir studijų metų pabaigą. Ji vėl bus pakelta rugsėjo 2 d. (pirmadienį), skelbiant „Renovatio studiorum“.

Šventę baigsime maloniu rektoriaus kvietimu į Didįjį kiemą pasivaišinti vasariškais gėrimais.

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies. More information
OK