Sidebar

Disertacijų gynimas

Data: 2018-09-21 15:00
Vieta: VU MIF, Naugarduko g. 24, 102 aud.

2018 m. rugsėjo 21 d. VU Matematikos fakultete, Naugarduko g. 24, 102 aud. viešame disertacijos gynimo posėdyje bus ginamos dvi Matematikos instituto doktorantų disertacijos.

15 val. ROKAS TAMOŠIŪNAS. Value distribution of Lerch and periodic Hurwitz zeta-functions. Mokslinis vadovas prof. R. Garunkštis.

16.15 val. GRAŽVYDAS ŠEMETULSKIS. Variations on the problems of Erdos-Turan and Littlewood-Offord. Mokslinis vadovas prof. A. Dubickas.

Kviečiame dalyvauti!

Tarptautinių studijų mainų galimybių pristatymas

Data: 2018-09-20 15:30
Vieta: Naugarduko g. 24, 203 aud.

Mieli studentai,

Džiugiai kviečiame jus į tarptautinių studijų mainų galimybių pristatymą rugsėjo 20 d. (ketvirtadienį), 15:30 val., Naugarduko g. 24, 203 aud.

Renginio metu bus pristatomos mainų programų teikiamos galimybės, „Erasmus+“ ir VU Dvišalių mainų stipendijos, partnerinės mokslo ir studijų institucijos užsienyje. Su renginio dalyviais patirtimi bei patarimais pasidalins studijas ar praktiką užsienyje jau išbandę VU studentai.

Laukiame visų susidomėjusių!

Aktyvaus mokymosi metodų mokymai – dirbtuvės dėstytojams

Data: 2018 m. rugsėjis - gruodis
Vieta: Vilniaus universitetas

Kviečiame dalyvauti pedagoginių kompetencijų plėtros programoje dėstytojams „Aktyvaus mokymosi metodų mokymai – dirbtuvės“. Programos tikslas – suteikti žinių apie aktyvaus mokymosi paradigmą, suaugusiųjų mokymosi iš patirties prieigų įvairovę ir ugdyti gebėjimus taikyti, analizuoti bei vertinti aktyvaus mokymosi metodų dizaino elementus.

Programos trukmė – 20 auditorinių val. ir 20 val. savarankiško darbo, kuris tiesiogiai susijęs su savo dalyko ugdomosios veiklos tobulinimu.

Ko išmoksite?

  • Įgysite drąsos keisti savo ugdymo praktiką bei reikalingų žinių ir praktinių aktyvaus mokymo įgūdžių, įgalinančių kurti aktyvaus mokymosi aplinkas savo dėstomuose dalykuose.
  • Gebėsite kurti, parinkti ir taikyti tinkamus aktyvius mokymosi metodus konkretiems mokymosi siekiniams pasiekti, atsižvelgiant į skirtingas mokymosi iš patirties prieigas.

Daugiau informacijos >>> (prisijungus prie VU Intraneto)

Registracija iki rugsėjo 17 d. >>>

VU kviečia: sumaniosios praktikos pristatymas

Data: 2018-09-20 13:00
Vieta: VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (Saulėtekio al. 5, Vilnius)

2018 09 05 Sumanioji praktika

Vilniaus universiteto (VU) studentai nuo šiol turi puikią galimybę, be jau įprastos profesinės praktikos, atlikti ir sumaniąją praktiką (smart internship).

Sumanioji praktika skiriasi nuo tradicinės praktikos tuo, kad yra atliekama ne tiesiogiai tam tikroje organizacijoje vykdant vienokius ar kitokius kasdienius darbus, o sprendžiant tam tikrą tos organizacijos išsakytą problemą (vadiname tai organizacijos iššūkiu). Be to, sumanioji praktika studentų atliekama ne individualiai, o tarpdiciplininėje komandoje. Tai reiškia, kad skirtingų studijų programų, kursų ir net pakopų studentai jungiasi į vieną komandą, kad per 3 mėnesius išanalizuotų organizaciją, jos pateiktą iššūkį, išgrynintų priežasčių ir padarinių visumą, aptartų galimus būdus problemai išspręsti ir galiausiai vieną jų įgyvendintų.

Ir visa tai – vos per 3 mėnesius. Visos praktikos metu studentų komandą lydės praktikos vadovai tiek universitete, tiek organizacijoje.

Sumanioji praktika – tai analogų neturinti galimybė ne tik tobulinti savo profesinius bei asmeninius gebėjimus, bet ir būdas atrasti savo specialybės pritaikomumą visiškai skirtingose srityse. Be to, studentai gauna progą tobulinti savo bendruosius gebėjimus: darbą komandoje, problemų sprendimą, sugebėjimą adaptuotis prie besikeičiančių galimybių, kūrybišką mąstymą ir kt.

Kviečiame universiteto bendruomenę (ir studentus, ir dėstytojus) dalyvauti sumaniosios praktikos pristatymo renginyje rugsėjo 20 d.

  • Renginio metu pristatysime:
  • 5K praktikos formą: kas, kaip, kodėl, kur ir kada.
  • Sumaniąją praktiką jau atlikusių komandų darbo rezultatus iš pirmųjų lūpų.
  • Darbdavių atliktą proceso įvertinimą.
  • Sumaniosios praktikos anonsą, kuris padės įvertinti, ar jums tai tiks.
  • 2018 m. rudens ciklui siūlomus įmonių iššūkius.

Registracija į renginį: https://bit.ly/2MAWiya

Susitikime rugsėjo 20 d. 13.00 val. VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (Saulėtekio al. 5, Vilnius).

Daugiau apie sumaniąją praktiką: www.vu.lt/smartpraktika