Sidebar

"Startup Lithuania" verslumo hakatonas

Data: 2018 m. lapkričio 30 d. - gruodžio 2 d.
Vieta: VU, Ekonomikos ir Verslo fakultetas

"Versli Lietuva" padalinys "Startup Lithuania" šiuo metu organizuoja į verslumo skatinimą orientuotas kūrybines dirbtuves (hakatoną), kurios vyks lapkričio 30 – gruodžio 2 dienomis Vilniaus Universitete, Ekonomikos ir Verslo fakultete. Hakatonas – tai 48 valandų kūrybinių dirbtuvių renginys, kurio metu įvairių profesijų atstovai - programuotojai, dizaineriai, marketingistai ar tiesiog verslo idėjas turintys dalyviai bandys kuo labiau išvystyti savo verslo idėją, sukurti jos prototipą. Pagrindinis renginio tikslas yra skatinti verslumą, sukurti erdvę ir galimybes įgyvendinti inovatyvų startuolį.

Daugiau informacijos apie projektą ir registracijos anketa >>>

Aktyvaus mokymosi metodų mokymai – dirbtuvės dėstytojams

Data: 2018 m. rugsėjis - gruodis
Vieta: Vilniaus universitetas

Kviečiame dalyvauti pedagoginių kompetencijų plėtros programoje dėstytojams „Aktyvaus mokymosi metodų mokymai – dirbtuvės“. Programos tikslas – suteikti žinių apie aktyvaus mokymosi paradigmą, suaugusiųjų mokymosi iš patirties prieigų įvairovę ir ugdyti gebėjimus taikyti, analizuoti bei vertinti aktyvaus mokymosi metodų dizaino elementus.

Programos trukmė – 20 auditorinių val. ir 20 val. savarankiško darbo, kuris tiesiogiai susijęs su savo dalyko ugdomosios veiklos tobulinimu.

Ko išmoksite?

  • Įgysite drąsos keisti savo ugdymo praktiką bei reikalingų žinių ir praktinių aktyvaus mokymo įgūdžių, įgalinančių kurti aktyvaus mokymosi aplinkas savo dėstomuose dalykuose.
  • Gebėsite kurti, parinkti ir taikyti tinkamus aktyvius mokymosi metodus konkretiems mokymosi siekiniams pasiekti, atsižvelgiant į skirtingas mokymosi iš patirties prieigas.

Daugiau informacijos >>> (prisijungus prie VU Intraneto)

Registracija iki rugsėjo 17 d. >>>