Sidebar

Pateikti darbo pasiūlymą

Norėdami pateikti darbo pasiūlymą, skelbimą siųskite el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apie STSC

Skaitmeninių tyrimų ir skaičiavimo centro pagrindinė paskirtis – efektyviai valdyti, plėsti bei naudoti kompiuterinius fakulteto resursus, skirtus tiek studijoms, tiek mokslinei veiklai, tiek ir naujausių informacinių technologijų krypčių pritaikymui ir įgyvendinimui mokymo procese. Prioritetas šioje srityje skiriamas „grid“, „debesų“ ir HPC kompiuterinėms technologijoms stengiantis išnaudoti jų privalumus tiek mokslui ir studijoms, tiek ir viešajam sektoriui ar verslui.

STSC skiria ypatingą dėmesį mokslo ir viešojo ar privataus sektoriaus įmonių bendradarbiavimui ir partnerystei. Ieško efektyvių skaitmenizavimo sričių Lietuvos ekonomikos ir viešojo sektoriaus sferose, identifikuojant tokias sritis ir įgyvendina tinkamiausius bendradarbiavimo projektus.


Mūsų pagrindinės kompetencijos yra šiose srityse:

  • studijų proceso aptarnavimas VU MIF ir kitų fakultetų studentams;
  • „on demand“ skaičiavimų resursų teikimas;
  • mokymo ir mokslinio tyrimo procesų aptarnavimas skaičiavimo resursais;
  • skaičiavimų ir duomenų rinkinių saugojimo resursų suteikimas;
  • Lietuvos Grid infrastruktūros valdymas, paskirstytų skaičiavimų ir e-paslaugų grid infrastruktūros pagrindu diegimas, palaikymas ir atnaujinimas;
  • „Cloud computing“ technologijų analizė, projektavimas ir eksplotacija;
  • virtualių išteklių valdymas;
  • mokslo projektų, programų, slėnių aptarnavimas, suteikiant skaičiavimų resursus ir paslaugas;

Mūsų misija - sukurti palankią aplinką mokslinių žinių perkėlimui į konkrečias ekonomikos šakas ir inovatyvius skaitmeninius produktus, maksimaliai sutrumpinant kelią nuo fundamentalių mokslo žinių generavimo iki žinioms ir aukšto našumo skaičiavimo resursams imlaus produkto įvedimo į rinką.

Vidiniams vartotojams skirtas adresas www.mif.vu.lt/stsc ir www.mif.vu.lt/itwiki/ .

IT pagalba el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir vidiniu telefonu 5008, 3058.

Mus rasite Šaltinių g. 1A, 20 kab. ir Didlaukio g. 47, 302 kab.

Skaitmeninių tyrimų ir skaičiavimų centras