Skelbiami išankstiniai egzaminai ir paguodos sesija

Paguodos sesijos tvarkaraštį rasite čia.

Išankstinių egzaminų tvarkaraštį rasite čia.

Skelbiamas pavasario semestro egzaminų tvarkaraštis

Gerbiami studentai,

Tvarkaraščių skiltyje jau skelbiamas pavasario semestro egzaminų (galutinio studijų pasiekimų vertinimo laikotarpio) tvarkaraštis.

Dėl egzaminų laikymo iš anksto (ne paskutinio kurso studentams)

Visus norinčius laikyti egzaminą iš anksto (išskyrus paskutinio kurso studentus), kviečiame užsiregistruoti. Registracija vykdoma el. paštu. Norėdami užsiregistruoti, turėtumėte užpildyti prašymą ir  jį atsiųsti el. paštu   iki balandžio 15 d.

Apie prašymo patenkinimą būsite informuoti el. paštu.

Skelbiamos baigiamųjų darbų atidavimo į katedrą ir gynimo datos

Gerbiami studentai,

jau skelbiamos baigiamųjų darbų atidavimo į katedrą ir gynimo datos. Jas rasite čia >>>

SVARBU!

1. Jeigu planuojate pasiimti akademines atostogas dėl asmeninių priežasčių arba stabdyti studijas, tai turite padaryti iki darbo atidavimo į katedrą dienos, vėliau prašymai nebus priimami.

2. Jeigu planuojate gegužės mėn. laikyti turimą skolą, kad galėtumėte ginti baigiamąjį darbą, privalote būti pateikęs prašymą iki balandžio 10 d.dėl papildomo egzaminų perlaikymo" per VU IS.

Skelbiamos egzaminų perlaikymo datos

Egzaminų perlaikymo datas galite rasti skiltyje:

Paskelbtos baigiamųjų darbų datos

SVARBU!

2. Jeigu planuojate gruodžio mėn. laikyti turimą skolą, kad galėtumėte ginti baigiamąjį darbą, privalote būti pateikęs prašymą "dėl papildomo egzaminų perlaikymo" per VU IS.

Dėl baigiamojo darbo gynimo ir skolų (iki 11-20)

Informuojame, kad studentai, kurie ketina ginti baigiamąjį darbą žiemos sesijos metu, bet turi ne daugiau kaip 15 kr. skolų, gali prašyti egzaminus (įskaitas) dar vieną kartą perlaikyti iki baigiamųjų darbų (baigiamųjų egzaminų) gynimo pradžios. Prašymai privalo būti pateikti per VU IS (pildyti prašymą „dėl papildomo egzaminų perlaikymo“) iki lapkričio 20 d. imtinai.

Skolų turintys studentai nebus prileidžiami prie baigiamojo darbo gynimo, o tai sąlygos jų pašalinimą iš universiteto kaip negynus baigiamojo darbo.

Tapk draugu-mentoriumi socialiai pažeidžiamiems vaikams

Visi, norintys save išbandyti savanoriškoje veikloje Vilniaus universiteto (VU) studentai, kviečiami prisijungti prie VU vykdomo projekto „Kelrodė žvaigždė“ ir tapti draugais-mentoriais socialiai pažeidžiamiems vaikams.

Jeigu esi atsakingas, imlus ir atviras naujoms patirtims, projekto iniciatoriai ragina nieko nelaukiant užsiregistruoti į projekto „Kelrodė žvaigždė“ savanorių-mentorių įvadinius mokymus (2 d., 10 val.), kurie vyks 2018 m. spalio 30 ir lapkričio 7 d.

Pagrindinis projekto tikslas – studentų ir socialinėje atskirtyje esančių vaikų ryšių užmezgimas, bendravimas, socialinių įgūdžių lavinimas.

Daugiau informacijos apie projektą ir registracijos anketa >>>

Sutinku