Paskelbtos baigiamųjų darbų datos

Gerbiami studentai,

jau skelbiamos baigiamųjų darbų atidavimo į katedrą ir gynimo datos. Jas rasite čia >>>

SVARBU!

1. Jeigu planuojate pasiimti akademines atostogas dėl asmeninių priežasčių arba stabdyti studijas, tai turite padaryti iki darbo atidavimo į katedrą dienos, vėliau prašymai nebus priimami.

2. Jeigu planuojate gruodžio mėn. laikyti turimą skolą, kad galėtumėte ginti baigiamąjį darbą, privalote būti pateikęs prašymą "dėl papildomo egzaminų perlaikymo" per VU IS.

Skelbiamos egzaminų perlaikymo datos

Egzaminų perlaikymo datas galite rasti skiltyje:

Dėl baigiamojo darbo gynimo ir skolų (iki 11-20)

Informuojame, kad studentai, kurie ketina ginti baigiamąjį darbą žiemos sesijos metu, bet turi ne daugiau kaip 15 kr. skolų, gali prašyti egzaminus (įskaitas) dar vieną kartą perlaikyti iki baigiamųjų darbų (baigiamųjų egzaminų) gynimo pradžios. Prašymai privalo būti pateikti per VU IS (pildyti prašymą „dėl papildomo egzaminų perlaikymo“) iki lapkričio 20 d. imtinai.

Skolų turintys studentai nebus prileidžiami prie baigiamojo darbo gynimo, o tai sąlygos jų pašalinimą iš universiteto kaip negynus baigiamojo darbo.

Tapk draugu-mentoriumi socialiai pažeidžiamiems vaikams

Visi, norintys save išbandyti savanoriškoje veikloje Vilniaus universiteto (VU) studentai, kviečiami prisijungti prie VU vykdomo projekto „Kelrodė žvaigždė“ ir tapti draugais-mentoriais socialiai pažeidžiamiems vaikams.

Jeigu esi atsakingas, imlus ir atviras naujoms patirtims, projekto iniciatoriai ragina nieko nelaukiant užsiregistruoti į projekto „Kelrodė žvaigždė“ savanorių-mentorių įvadinius mokymus (2 d., 10 val.), kurie vyks 2018 m. spalio 30 ir lapkričio 7 d.

Pagrindinis projekto tikslas – studentų ir socialinėje atskirtyje esančių vaikų ryšių užmezgimas, bendravimas, socialinių įgūdžių lavinimas.

Daugiau informacijos apie projektą ir registracijos anketa >>>

Po rotacijos būtina pasirašyti naują sutartį (iki 10-12)

Informuojame, kad rugsėjo 28 d. įvyko rotacija, kurios metu kai kurie studentai prarado finansavimą, o keletas studentų jį gavo. Prašome nedelsiant pasitikrinti pranešimus VU IS. Pranešimai buvo siųsti tik 3-ims grupėms studentų:

Pranešimo tema Finansavimo pokyčiai Pastabos
Pranešimas dėl finansavimo praradimo VFk -> VNF Šie studentai privalo iki spalio 12 d. atvykti į studijų skyrių ir pasirašyti naują sutartį, kurioje pakeistas finansavimo pobūdis iš VFk į VNF. Asmenys, praradę finansuojamą vietą ir iki spalio 12 d. nesudarę naujos sutartis bus pašalinti iš universiteto be atskiro įspėjimo.
Pranešimas dėl finansavimo pobūdžio pasikeitimo VNF -> VFk Šie studentai gali pretenduoti į finansuojamą vietą ir privalo iki spalio 12 d. atvykti į studijų skyrių ir pasirašyti naują sutartį, kurioje pakeistas finansavimo pobūdis iš VNF į VFk.
Pranešimas apie finansavimo išsaugojimą Nekinta Studentai, kurie pasiekė slenkstinį pasiekimų lygmenį, tačiau, kadangi nebuvo kam perimti finansavimą, išlaikė VFk vietą. Šiems studentams jokių veiksmų imtis nereikia.

Būtina pasitikrinti rezultatus (iki 09-27)

2018 09 25 SchemaInformuojame, kad rugsėjo 28 d. bus sudaroma pažangumo eilė, pagal kurią bus vykdoma rotacija, o vėliau ruošiami įsakymai šalinimui bei skirstomos stipendijos.

Prašome nedelsiant iki rugsėjo 27 d. pasitikrinti visus įrašus VU IS (https://is.vu.lt), ir atradus klaidų ar netikslumų, informuoti el. p. .

Primename, kad rotacijos tvarką galite rasti čia >>>

Daugiau informacijos apie rotaciją jums suteiks el. p.

Kurso kartojimas ir eksternas (iki rugsėjo 20 d.)

Studentai, kurie turi skolų rudens semestre iki rugsėjo 20 d. imtinai turi pateikti prašymą kartoti dalyko kursą.

KURSO KARTOJIMAS EGZAMINO LAIKYMAS EKSTERNU

1. Iki rugsėjo 20 d. užpildykite prašymą per

VU IS -> Eprašymai

1. Pasitikrinkite, ar galima laikyti eksternu*

2. Užpildyk popierinį prašymą

3. Iki rugsėjo 20 d. atnešk į Studijų skyrių

* - remiantis VU Studijų nuostatais, studentai gali laikyti dalyką eksternu. Eksternas – studentas ar klausytojas, savarankiškai studijuojantis atskirus studijų dalykus (modulius) ir kamieninio akademinio padalinio nustatyta tvarka laikantis šių studijų dalykų (modulių) egzaminus (įskaitas).

Jeigu dalyko apraše numatyti tarpiniai atsiskaitymai, eksternu laikyti egzamino turėtų būti neleidžiama. Prašome pasitikslinti dalyko apraše arba šiame sąraše (atnaujinta 2018-09-18 10:20). Jeigu nerandate informacijos, reikėtų kreiptis į studijų skyrių arba paskaitų dėstytoją.

Dvišalių mainų galimybės

2018 09 12 dvisaliai mainaiKviečiame dalyvauti mainų per dvišales sutartis atrankoje ir 2019 m. pavasario semestrą praleisti vienoje iš partnerinių institucijų Pietų Korėjoje, Japonijoje, Taivane, Kinijoje, Gruzijoje, Rusijoje ir kt.

Paraiškos priimamos iki 2018 m. spalio 1d. (imtinai).

Daugiau informacijos apie galimybes, sąlygas ir atrankos procesą rasite:

www.vu.lt -> Tarptautiniai ryšiai -> Mainų galimybės -> Dvišalės sutartys

Kilus klausimams, kreipkitės į Julių Pukelį , VU Centriniai rūmai, Tarptautinių ryšių sk., 242 kab., tel. 8 5 268 7156.

Sutinku