Sidebar

Aktyvaus mokymosi metodų mokymai – dirbtuvės dėstytojams

Data: 2018 m. rugsėjis - gruodis
Vieta: Vilniaus universitetas

Kviečiame dalyvauti pedagoginių kompetencijų plėtros programoje dėstytojams „Aktyvaus mokymosi metodų mokymai – dirbtuvės“. Programos tikslas – suteikti žinių apie aktyvaus mokymosi paradigmą, suaugusiųjų mokymosi iš patirties prieigų įvairovę ir ugdyti gebėjimus taikyti, analizuoti bei vertinti aktyvaus mokymosi metodų dizaino elementus.

Programos trukmė – 20 auditorinių val. ir 20 val. savarankiško darbo, kuris tiesiogiai susijęs su savo dalyko ugdomosios veiklos tobulinimu.

Ko išmoksite?

  • Įgysite drąsos keisti savo ugdymo praktiką bei reikalingų žinių ir praktinių aktyvaus mokymo įgūdžių, įgalinančių kurti aktyvaus mokymosi aplinkas savo dėstomuose dalykuose.
  • Gebėsite kurti, parinkti ir taikyti tinkamus aktyvius mokymosi metodus konkretiems mokymosi siekiniams pasiekti, atsižvelgiant į skirtingas mokymosi iš patirties prieigas.

Daugiau informacijos >>> (prisijungus prie VU Intraneto)

Registracija iki rugsėjo 17 d. >>>

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos
Sutinku