Sidebar

Kviečiame į diplomų teikimą MIF absolventams!

Data: 2018-06-25 15:00 ir 16:00 val.
Vieta: Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius

2017 06 13 Diplomas 218x100

Birželio 25 d. Šv. Jonų bažnyčioje vyks diplomų teikimas VU Matematikos ir informatikos fakulteto absolventams. 

Magistro diplomai bus teikiami nuo 15 val., bakalauro - nuo 16 val.

Kviečiame dalyvauti!

 

 

Kvietimas registruotis į Matematikos dirbtuves

Data: 2018-06-11
Vieta: Palanga

2018 m. birželio 11–15 d. Palangoje vyks jau antrosios Matematinių sprendimų verslui ir pramonei dirbtuvės.

Praėjusiais metais sėkmingai startavęs projektas ir šiais metais kviečia mokslininkus ir doktorantus, dirbančius matematikos taikymų srityje, prisidėti prie inovatyvaus bendradarbiavimo, kuriuo siekiama spręsti realias verslo problemas pasitelkiant matematinius metodus. Jei esate matematikas ar IT mokslininkas ir norite prisijungti prie Matematikos dirbtuvių, iki kovo 15 dienos kviečiame užpildyti elektroninę registracijos formą svetainėje mathforbusiness.ktu.edu.

Praėjusiais metais dalyviai sprendė SBA koncerno, įmonės „CityBee Solutions“, tarptautinių bendrovių „Callcredit“ bei „Jacobs Douwe Egberts“ ir vaistinių tinklo „Gintarinė vaistinė“ pateiktas problemas, susijusias su sisteminio mokymosi sritimi (angl. machine learning), veiklos, asortimento ir automobilių parko optimizavimu, finansinėmis prognozėmis.

Kviečiame dalyvauti ir prisidėti prie realių verslo problemų sprendimo visus – nuo doktoranto iki profesoriaus. Daugiau informacijos apie Dirbtuves puslapyje http://mathforbusiness.ktu.edu. Kilus klausimams nedvejodami susisiekite el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..