Sidebar

Skirkite 2 proc. paramą Matematikos ir informatikos fakultetui

Kiekvienam gyventojui, mokančiam gyventojų pajamų mokestį, įstatymas suteikia teisę iki 2 proc. mokėtino Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) skirti paramai. Kviečiame šią paramą skirti Vilniaus Universiteto (VU) Matematikos ir informatikos fakultetui (MIF) ir taip prisidėti prie darbo ir mokymo sąlygų gerinimo.

MIF vizija – efektyviai veikiantis ir pasaulyje žinomas informatikos, informatikos inžinerijos, matematikos studijų bei mokslo centras. Tobulindami darbo ir mokslo procesus, kviečiame prisidėti prie šios vizijos įgyvendinimo.

2019 04 23 Tekste 2proc 

GPM deklaracijų pateikimo galutinis terminas yra pirmoji gegužės mėnesio darbo diena. Todėl ir prašymą skirti paramą visuomeninėms organizacijoms ir politinėms partijoms galima skirti iki pirmosios gegužės mėnesio darbo dienos (imtinai).

Prašymus galima pateikti elektroniniu būdu per Elektroninę deklaravimo sistemą, tiesiogiai nuvykus į VMI arba paštu siunčiant į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

Pateikiame prašymo skirti paramą VU Matematikos ir informatikos fakultetui duomenis.

Ačiū už bendradarbiavimą!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos
Sutinku