Sidebar

Kvietimas dalyvauti konferencijoje „Lietuvos magistrantų informatikos ir IT tyrimai“

2019 m. gegužės 14 d. magistratūros studentai arba ją jau baigę yra kviečiami savo darbus pristatyti mokslinėje konferencijoje „Lietuvos magistrantų informatikos ir IT tyrimai“. Mokslo akademijoje vyksiančiame renginyje studentai kviečiami pristatyti įvairius tyrimus ir taikymus informatikos ir IT srityse.
2019 04 17 Mokslu akademija380x250Norintys dalyvauti iki gegužės 1 d. kviečiami pateikti santrauką (iki 1 puslapio) arba straipsnį (4 puslapiai) siunčiant juos elektroniniu paštu . Santraukos ir straipsniai gali būti lietuvių arba anglų k. Šablonus galima parsisiųsti http://tinyurl.com/itmag. Prieš konferenciją bus išleistas konferencijos darbų (santraukų ir straipsnių) rinkinys.

Konferencijos „Lietuvos magistrantų informatikos ir IT tyrimai“ dalyviams tai gali būti galimybė publikuoti pirmąjį mokslinį darbą. Taip pat savo magistro baigiamajame darbe dalyviai galės nurodyti, kad tyrimų rezultatai buvo pristatyti konferencijoje ir publikuoti konferencijos darbuose. Į tai gali būti atsižvelgta, vertinant baigiamąjį darbą.

Stojant į doktorantūrą, dažnai vertinama, ar pretendentas turi publikuotų mokslinių darbų. Dalyvavimas šioje konferencijoje ir straipsnio publikavimas gali būti įrodymas, kad tu pasirengęs doktorantūros studijoms.

Be to, konferencijoje gali dalyvauti ir savo tyrimų rezultatus pristatyti ne tik I ir II kurso magistrantai, bet jau ir baigusieji magistrantūros studijas, taip pat bakalauro studijų studentai.2019 04 17 Mokslų akademijoje380x250

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas.

Svarbios datos:

2019-05-01 Santraukų/straipsnių pateikimas

2019-05-10 Programos paskelbimas

2019-05-14 Konferencija

Turite klausimų? Kreipkitės: arba

V. Valuckienės nuotr.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos
Sutinku