Prasidėjo priėmimas į magistrantūros studijas

Prasidėjo priėmimas į magistrantūros studijas Vilniaus universitete. Kviečiame rinktis Matematikos ir informatikos fakulteto magistrantūros programas:

Matematikos mokslų magistro programos Finansų ir draudimo matematika
Modeliavimas ir duomenų analizė
Informatikos mokslų magistro programos Informatika
Kompiuterinis modeliavimas
Programų sistemos

Naujausia informacija nuolatos skelbiama VU puslapyje, kviečiame jame apsilankyti https://www.vu.lt/kviecia#magistro

Skambink 8 5 219 3055
Užeik Naugarduko g. 24, 106 kab.

Atvirų durų diena norintiems studijuoti doktorantūroje

Jeigu tave domina blokų grandinių technologijos, dirbtinis intelektas, duomenų tyryba, gilusis mokymasis, kibernetinė sauga ar kitos šiuolaikinės mokslo temos, jeigu nori sėkmingai dirbti geriausiuose universitetuose, tarptautiniuose bankuose, verslo įmonėse, valstybės institucijose – kviečiame į atvirų durų dieną norintiems studijuoti doktorantūroje.

Apsilankykite gegužės 30 d. (trečiadienį) 16 val. Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų institute (203 kab., Akademijos g. 4, Vilnius).

Renginio programa:
16.00–16.10 Renginio atidarymas;
16.10–16.30 Supažindinimas su informatikos inžinerijos studijų programa ir siūlomomis disertacijų temomis;
16.30–16.50 Supažindinimas su informatikos studijų programa ir siūlomomis disertacijų temomis;
16.50–17.00 Šiuo metu studijuojančių doktorantų pasakojimas apie studijas;
17.00–17.30 Ekskursija po institutą (susipažinimas su darbo vietomis, turima įranga);
nuo 17.30 Susitikimai ir pokalbiai su siūlomų disertacijų temų vadovais.

Atsiliepimai:

„Įgūdžiai, kuriuos įgijau doktorantūros metu, man padeda kiekvieną dieną, kuomet tenka analizuoti įvairius parametrus apie veiklos efektyvumą, įvairių lokacijų produktyvumo duomenis ir ypač analizuojant finansinius rodiklius“ (Julija Pragarauskaitė Vizbarė, Barclays banko Londone direktorė, atsakinga už IT paslaugų globalias transformacijas);

„Akademinė aplinka suteikia galimybes tenkinti mokslinį smalsumą, vystyti savo idėjas, siekti jų įgyvendinimo“ (Remigijus Paulavičius, Vilniaus universiteto Blokų grandinių technologijų grupės įkūrėjas ir vadovas);

„Doktorantūros studijos man leidžia tobulėti duomenų mokslo srityje, spręsti realius skaitmeninės patologijos uždavinius – medicininių vaizdų analizę, daugiamačių duomenų tyrybą, biologinių procesų modeliavimą“ (Mindaugas Morkūnas, DMSTI doktorantas, Valstybinio patologijos centro bioinformatikas).

MIF atstovų Senate rinkimų rezultatai

Informuojame, apie Matematikos ir informatikos fakulteto atstovų Senate rinkimų rezultatus:
dalyvavo rinkėjų: 103/136 (75,73 proc.).
Doc. dr. Martynas Manstavičius gavo 81 pritarimo balsą (78,64 proc.);
Dr. Jurgita Markevičiūtė – 68 pritarimo balsus (66,01 proc.);
Prof. dr. Rimantas Vaicekauskas – 68 pritarimo balsus (66,01 proc.);
Prof. dr. Julius Žilinskas – 59 pritarimo balsus (57,28 proc.).
Negaliojančiu pripažintas 1 biuletenis.

Daugiau informacijos:

MIF rinkimų komisija

VU Studentų atstovybės programa „Sąžiningai“

Artėjant pavasario semestro atsiskaitymams kviečiame prisiminti Vilniaus universiteto Studentų atstovybės programą „Sąžiningai“.

Dėstytojai kviečiami registruoti savo padalinio atsiskaitymus nauju, patogesniu būdu vusa.lt tinklapyje - https://vusa.lt/lt/saziningai-registracija.

Užpildžius registravimo formą studentų atstovai pasistengs surasti stebėtojus. Stebėtojai iš kitų fakultetų padės užtikrinti akademinį sąžiningumą egzamino ar koliokviumo metu.

Prašome atsiskaitymus registruoti  iš anksto (5 d. prieš atsiskaitymą) tam, kad būtų surastas reikiamas egzaminą ar koliokviumą stebėsiančių žmonių skaičius.

Kilus klausimams prašome kreiptis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

VU MIF Taryba išrinko naują dekaną - doc. dr. Paulių Drungilą

2018 05 11 Rinkimai 1Gegužės 11 d. VU MIF Tarybos posėdžio metu buvo renkamas naujas fakulteto dekanas. Į šią poziciją kandidatavo du fakulteto darbuotojai - prof. dr. Romas Baronas ir doc. dr. Paulius Drungilas.

Posėdžio metu Tarybos nariai išrinko doc. dr. Paulių Drungilą (MIF veiklos planas). Naujasis dekanas pareigas turėtų pradėti eiti nuo darbo sutarties sudarymo dienos, jo kandidatūrai prieš tai turi pritarti VU Rektorius.

Sveikiname doc. dr. Paulių Drungilą ir linkime įkvėpimo bei nuoširdaus palaikymo iš kolegų!

Tarybos posėdžio akimirkos.

2018 05 11 Rinkimai 2

2018 05 11 Rinkimai 3

Įteiktos prof. J. Kubiliaus vardinės stipendijos

2018 m. balandžio 21 d. įvyko VU MIF ALUMNI absolventų susitikimas – paskaita.

Susitikimo metu VU MIF studentams buvo įteiktos profesoriaus Jono Kubiliaus vardinės stipendijos, kurių steigėjai yra VU MIF ALUMNI draugija ir VU MIF.

2018 metais J.Kubiliaus vardines stipendijos buvo skirtos: Jonui Brusokui ir Ugnei Linkytei – už labai gerus mokymosi rezultatus, Pauliui Taujanskui ir Dominykui Stankevičiui – už aktyvią visuomeninę veiklą.

Dėkojame MIF studentams už pastangas studijose ir aktyvumą! Kviečiame visus studentus kitais metais dalyvauti stipendijos konkurse ir pasididžiuoti savo pasiekimais!

Nuotraukos iš susitikimo >>>

Išrinkti nauji VU SA MIF atstovai

Vakar vykusioje VU SA MIF ataskaitinėje-rinkiminėje konferencijoje buvo pristatyta bei tvirtinama 2017–2018 metų veiklos ataskaita, taip pat išrinkti atstovai į VU MIF ir VU SA MIF tarybas, fakulteto komisijas, VU SA parlamentą, išrinkti delegatai į VU SA ataskaitinę-rinkiminę konferenciją.

Ir, žinoma, išrinkta nauja VU SA MIF pirmininkė Greta Kasparaitytė!

2018 04 24 MIFSA

Šaltinis: VU SA MIF