User Tools

Site Tools


taisykles

Skirtumai

Čia matote skirtumus tarp pasirinktos versijos ir esamo dokumento.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
taisykles [2019/07/03 14:27]
eduardas
taisykles [2019/07/03 14:28] (esamas)
eduardas
Linija 10: Linija 10:
   * Pašaliniams įėjimas į STSC griežtai draudžiamas.   * Pašaliniams įėjimas į STSC griežtai draudžiamas.
   * Pirmo kurso studentai supažindinami su saugaus darbo taisyklėmis, specialaus instruktažo metu. Tokį instruktažą organizuoja kuratoriai, instruktažo tvarką suderinę su budėtoja.   * Pirmo kurso studentai supažindinami su saugaus darbo taisyklėmis, specialaus instruktažo metu. Tokį instruktažą organizuoja kuratoriai, instruktažo tvarką suderinę su budėtoja.
-  * Kompiuterių klasės Didlaukio g. ir Šaltinių g. yra rakinamos. Dėstytojai (arba jų įgalioti asmenys), turintys užsiemimus šiose klasėse, paima klasių raktus budėtojų kambaryje, o po užsiemimų juos grąžina atgal, apie tai pasirašydami specialiame žurnale.+  * Kompiuterių klasės Didlaukio g. ir Šaltinių g. yra rakinamos. Dėstytojai (arba jų įgalioti asmenys), turintys užsiėmimus šiose klasėse, paima klasių raktus budėtojų kambaryje, o po užsiėmimų juos grąžina atgal, apie tai pasirašydami specialiame žurnale.
   * Studentai savo prisijungimo prie kompiuterių tinklo naudotojų vardus gali rasti adresu: mif.vu.lt/user/, grupių sąrašuose arba pasinaudodami paieška.   * Studentai savo prisijungimo prie kompiuterių tinklo naudotojų vardus gali rasti adresu: mif.vu.lt/user/, grupių sąrašuose arba pasinaudodami paieška.
   * Studentams, kaip kompiuterių tinklo naudotojams, suteikiami darbui ir studijoms reikalingi resursai. Resursai, jų pobūdis ir naudojimo tvarka aprašyti kompiuterių tinklo naudotojo atmintinėje.   * Studentams, kaip kompiuterių tinklo naudotojams, suteikiami darbui ir studijoms reikalingi resursai. Resursai, jų pobūdis ir naudojimo tvarka aprašyti kompiuterių tinklo naudotojo atmintinėje.
Linija 30: Linija 30:
  
  
-Studentas gauna savo nudotojo vardą ir slaptažodį, kurie suteikia teisę naudotis:+Studentas gauna savo naudotojo vardą ir slaptažodį, kurie suteikia teisę naudotis:
  
   * Vieta failų serveriuose.   * Vieta failų serveriuose.
taisykles.1562153253.txt.gz · Keista: 2019/07/03 14:27 vartotojo eduardas