User Tools

Site Tools


taisykles

Skirtumai

Čia matote skirtumus tarp pasirinktos versijos ir esamo dokumento.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
taisykles [2017/08/29 10:49]
arnas15
taisykles [2019/07/03 14:28] (esamas)
eduardas
Linija 5: Linija 5:
 === Darbo tvarka kompiuterių klasėse === === Darbo tvarka kompiuterių klasėse ===
  
-Skaitmeninių tyrimų ir skaičiavimo center (STSC) yra įrengtos kompiuterių klasės, kurios naudojamos mokymo procese ir moksliniuose studentų/dėstytojų tyrimuose.+Skaitmeninių tyrimų ir skaičiavimų centre (STSC) yra įrengtos kompiuterių klasės, kurios naudojamos mokymo procese ir moksliniuose studentų/dėstytojų tyrimuose.
  
   * STSC teritorija, pastatas, patalpos (ir jų vidus) yra stebimos vaizdo kameromis.   * STSC teritorija, pastatas, patalpos (ir jų vidus) yra stebimos vaizdo kameromis.
   * Pašaliniams įėjimas į STSC griežtai draudžiamas.   * Pašaliniams įėjimas į STSC griežtai draudžiamas.
   * Pirmo kurso studentai supažindinami su saugaus darbo taisyklėmis, specialaus instruktažo metu. Tokį instruktažą organizuoja kuratoriai, instruktažo tvarką suderinę su budėtoja.   * Pirmo kurso studentai supažindinami su saugaus darbo taisyklėmis, specialaus instruktažo metu. Tokį instruktažą organizuoja kuratoriai, instruktažo tvarką suderinę su budėtoja.
-  * Kompiuterių klasės Didlaukio g. ir Šaltinių g. yra rakinamos. Dėstytojai (arba jų įgalioti asmenys), turintys užsiemimus šiose klasėse, paima klasių raktus budėtojų kambaryje, o po užsiemimų juos grąžina atgal, apie tai pasirašydami specialiame žurnale.+  * Kompiuterių klasės Didlaukio g. ir Šaltinių g. yra rakinamos. Dėstytojai (arba jų įgalioti asmenys), turintys užsiėmimus šiose klasėse, paima klasių raktus budėtojų kambaryje, o po užsiėmimų juos grąžina atgal, apie tai pasirašydami specialiame žurnale.
   * Studentai savo prisijungimo prie kompiuterių tinklo naudotojų vardus gali rasti adresu: mif.vu.lt/user/, grupių sąrašuose arba pasinaudodami paieška.   * Studentai savo prisijungimo prie kompiuterių tinklo naudotojų vardus gali rasti adresu: mif.vu.lt/user/, grupių sąrašuose arba pasinaudodami paieška.
   * Studentams, kaip kompiuterių tinklo naudotojams, suteikiami darbui ir studijoms reikalingi resursai. Resursai, jų pobūdis ir naudojimo tvarka aprašyti kompiuterių tinklo naudotojo atmintinėje.   * Studentams, kaip kompiuterių tinklo naudotojams, suteikiami darbui ir studijoms reikalingi resursai. Resursai, jų pobūdis ir naudojimo tvarka aprašyti kompiuterių tinklo naudotojo atmintinėje.
Linija 30: Linija 30:
  
  
-Studentas gauna savo nudotojo vardą ir slaptažodį, kurie suteikia teisę naudotis:+Studentas gauna savo naudotojo vardą ir slaptažodį, kurie suteikia teisę naudotis:
  
   * Vieta failų serveriuose.   * Vieta failų serveriuose.
taisykles.1503992944.txt.gz · Keista: 2017/08/29 10:49 vartotojo arnas15