User Tools

Site Tools


programine_iranga

Skirtumai

Čia matote skirtumus tarp pasirinktos versijos ir esamo dokumento.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
programine_iranga [2017/09/07 09:41]
arnas15
programine_iranga [2018/02/19 09:14] (esamas)
eduardas
Linija 6: Linija 6:
 Prieiga prie Microsoft Imagine sistemos automatiškai suteikiama __**visiems fakulteto studentams ir dėstytojams**__,​ kurie užsiregistravę VU el.paštą (@mif.vu.lt) ir galioja pusę metų. Jei studentas tęsia studijas – prieiga pratęsiama automatiškai. Suteikus prieigą prie programos, į VU el.paštą (dėstytojams gali ir į kitą) atsiunčiamas patvirtinimo laiškas. Prieiga prie Microsoft Imagine sistemos automatiškai suteikiama __**visiems fakulteto studentams ir dėstytojams**__,​ kurie užsiregistravę VU el.paštą (@mif.vu.lt) ir galioja pusę metų. Jei studentas tęsia studijas – prieiga pratęsiama automatiškai. Suteikus prieigą prie programos, į VU el.paštą (dėstytojams gali ir į kitą) atsiunčiamas patvirtinimo laiškas.
  
-**Kaip prisijungti į Microsoft Imagine tinklalapį?​** Pagrindinė nuoroda – [[https://​e5.onthehub.com/​WebStore/​Welcome.aspx?​ws=e016c203-889b-e011-969d-0030487d8897|http://​e5.onthehub.com/​WebStore/​]]. Prisijungimo vardas – Jūsų el. pašto adresas (studentams – su mif.stud.vu.lt galūne).+**Kaip prisijungti į Microsoft Imagine tinklalapį?​** Pagrindinė nuoroda – https://​e5.onthehub.com/​WebStore/​Welcome.aspx?​ws=e016c203-889b-e011-969d-0030487d8897 . Prisijungimo vardas – Jūsų el. pašto adresas (studentams – su mif.stud.vu.lt galūne).
  
 **Negavau laiško, ką daryti?** Kartais patvirtinimo laiškas gali vėluoti/​neateiti. Patikrinti, ar prieiga sukurta ir pasikeisti slaptažodį galite [[https://​e5.onthehub.com/​WebStore/​Security/​ForgotPassword.aspx?​ws=e016c203-889b-e011-969d-0030487d8897&​vsro=8|adresu]] (prisijungimo vardas – Jūsų el. pašto adresas). **Negavau laiško, ką daryti?** Kartais patvirtinimo laiškas gali vėluoti/​neateiti. Patikrinti, ar prieiga sukurta ir pasikeisti slaptažodį galite [[https://​e5.onthehub.com/​WebStore/​Security/​ForgotPassword.aspx?​ws=e016c203-889b-e011-969d-0030487d8897&​vsro=8|adresu]] (prisijungimo vardas – Jūsų el. pašto adresas).
Linija 17: Linija 17:
  
 Registracija tvirtinama kartą per savaitę. Registracija tvirtinama kartą per savaitę.
-Patikrinkite,​ ar patvirtinimo laiškas nepateko į SPAM/​BRUKALAS.+Patikrinkite,​ ar patvirtinimo laiškas nepateko į "​Juodraščiai"​ arba "​Šiukšliadežė"​.
 Negalėjote gauti laiško jei registravotės nesusitvarkęs savo VU el. pašto. Negalėjote gauti laiško jei registravotės nesusitvarkęs savo VU el. pašto.
 Jei vis tiek negaunate laiško, pabandykite paprašyti priminti savo prisijungimo duomenis adresu MSDN AA . Jei esate sistemoje, jums pasiūlys užbaigti registraciją. Jei vis tiek negaunate laiško, pabandykite paprašyti priminti savo prisijungimo duomenis adresu MSDN AA . Jei esate sistemoje, jums pasiūlys užbaigti registraciją.
Linija 26: Linija 26:
  
 MIF studentų pageidavimu VU MIF STSC bendravo su programavimo įrankių kūrėju JetBrains ir dabar VU studentai turi galimybę nemokamai mokymosi tikslais naudoti JetBrains sukurtus įrankius – https://​www.jetbrains.com/​student/​. Prisijungimui naudokite VU el.pašto duomenis. MIF studentų pageidavimu VU MIF STSC bendravo su programavimo įrankių kūrėju JetBrains ir dabar VU studentai turi galimybę nemokamai mokymosi tikslais naudoti JetBrains sukurtus įrankius – https://​www.jetbrains.com/​student/​. Prisijungimui naudokite VU el.pašto duomenis.
 +
 +==== Kaip, pirmą kartą, paleisti JetBrains įrankius MIF kompiuteriuose? ​ ====
 +
 +JetBrains įrankiai įdiegti Windows terminaluose:​\\
 +  * PyCharm\\
 +  * PhpStorm\\
 +  * DataGrip\\
 +  * CLion\\
 +  * RubyMine\\
 +  * WebStorm\\
 +  * IntelliJ IDEA\\
 +
 +JetBrains licencijų aktyvavimas:​
 +  - Pasileisti JetBrains įrankį.
 +  - Jei atsidaro langas, "​Complete Installation"​ spauskite "​**OK**"​. {{ :​jbinstall.png?​400 |}}
 +  - Jei atsidaro langas, "​Privacy Policy Agreement"​ spauskite "​**Accept**"​. {{ :​jbt_s.png?​400 |}}
 +  - Atsidariusiame lange "​License Activation",​ "​**Activate license with**"​ vietoje, pasirikti "​**License server**"​. **Pastaba:​** Jei "​License server address"​ laukas yra **tuščias**,​ spauskite "​**Discover server**"​. {{ :​jbpycharm.png?​400 |}}
 +Iškilus nesklandumams,​ rašyti **pagalba [eta] mif.vu.lt**.
  
 ---- ----
Linija 39: Linija 57:
 ==== MagicDraw laikina licencija asmeniniam naudojimui ==== ==== MagicDraw laikina licencija asmeniniam naudojimui ====
  
-Fakulteto darbuotojai ir studentai gali nemokamai pasinaudoti laikina MagicDraw licencija, kuri galioja iki  ​2017 m. rugpjūčio 31 d.+Fakulteto darbuotojai ir studentai gali nemokamai pasinaudoti laikina MagicDraw licencija, kuri galioja iki  ​2018 m. liepos 1 d.
  
-Licencijos raktas pateikiamas [[https://​k007.mif.vu.lt/​mif_share/​MagicDraw_18_5_beta_Enterprise_Evaluation_key.txt|čia]].+Licencijos raktas pateikiamas [[https://​k007.mif.vu.lt/​mif_share/​MagicDraw_student_key.txt|čia]].
  
programine_iranga.1504766495.txt.gz · Keista: 2017/09/07 09:41 vartotojo arnas15