User Tools

Site Tools


gitlab

Skirtumai

Čia matote skirtumus tarp pasirinktos versijos ir esamo dokumento.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
gitlab [2019/10/14 15:24]
eduardas
gitlab [2020/10/13 11:50] (esamas)
mif04031 [Kaip migruoti savo projektą į naują GitLab?]
Linija 1: Linija 1:
-==== Kaip naudotis versijavimo ​paslauga====+==== Versijavimo ​paslauga ​GitLab ​====
  
-Paslaugos tikslas palengvinti Jūsų rašomo mokslinio teksto ​ar programinės ​įrangos versijavimąpalaikyti komandinio teksto ​ar programinės įrangos ​kūrimoaptarimo procesąSistema paremta “git” versijų valdymo sistema.+GitLab suteikia galimybę kurti virtualias grupes (be administratorių pagalbos), kurios gali dirbti ties vienu ar keliais projektais (pvz., ​įtraukiant studentus ar net kelis darbuotojus)kurti uždaras ​ar viešas ​programinės įrangos ​repozitorijassekti pokyčius ir atlikto darbo apimtisGitLab projektai gali būti: 
 +  * Privatūs - projekto turinį mato tik jūsų pasirinkta komanda.  
 +  * Vieši – visas internetas
  
-Sistema sukuria galimybę kurti virtualias grupes (be administratorių pagalbos), kurios gali dirbti ties vienu ar keliais projektais (pvz., įtraukiant studentus ar net kelis darbuotojus),​ kurti uždaras ar viešas programinės įrangos repozitorijas,​ sekti pokyčius ir atlikto darbo apimtis. Privataus git projekto turinį mato tik jūsų pasirinkta komanda. Viešos – visas internetas. Sistema prieinama ​ir iš kitų potinklių, todėl galite naudotis VU MIF išorėje.+GitLab pasiekiamas ​ir iš kitų potinklių, todėl galite naudotis ​ir VU MIF išorėje.
  
 Tipinis naudojimosi scenarijus yra jūsų mokslinio straipsnio (pvz., rašomo LaTeX), ar programinio kodo, dirbant kartu su studentais, doktorantais ar mokslininkais,​ talpinimas, paprastas versijų/​pokyčių valdymas ir atnaujinimų apsikeitimas. Tipinis naudojimosi scenarijus yra jūsų mokslinio straipsnio (pvz., rašomo LaTeX), ar programinio kodo, dirbant kartu su studentais, doktorantais ar mokslininkais,​ talpinimas, paprastas versijų/​pokyčių valdymas ir atnaujinimų apsikeitimas.
Linija 25: Linija 27:
 ---- ----
  
-==== Kaip migruoti savo projektą ​į naują GitLab====+==== Savo projekto migravimas ​į naują GitLab ====
  
   - Prisijunkite prie naujo gitlab: https://​git.mif.vu.lt/​   - Prisijunkite prie naujo gitlab: https://​git.mif.vu.lt/​
gitlab.1571055861.txt.gz · Keista: 2019/10/14 15:24 vartotojo eduardas