User Tools

Site Tools


gitlab

Skirtumai

Čia matote skirtumus tarp pasirinktos versijos ir esamo dokumento.

Link to this comparison view

Both sides previous revisionPrevious revision
Next revision
Previous revision
gitlab [2022/02/21 16:14] grikietegitlab [2022/02/21 17:28] (esamas) grikiete
Linija 7: Linija 7:
 GitLab pasiekiamas ir iš kitų potinklių, todėl galite naudotis ir VU MIF išorėje. GitLab pasiekiamas ir iš kitų potinklių, todėl galite naudotis ir VU MIF išorėje.
  
-Tipinis naudojimosi scenarijus yra jūsų mokslinio straipsnio (pvz., rašomo LaTeX)ar programinio kodo, dirbant kartu su studentais, doktorantais ar mokslininkais, talpinimas, paprastas versijų/pokyčių valdymas ir atnaujinimų apsikeitimas.+Tipinis naudojimosi scenarijus yra jūsų mokslinio straipsnio (pvz., rašomo LaTeX) ar programinio kodo, dirbant kartu su studentais, doktorantais ar mokslininkais, talpinimas, paprastas versijų/pokyčių valdymas ir atnaujinimų apsikeitimas.
  
 **Prieiga:** **Prieiga:**
Linija 17: Linija 17:
   - Autorizuotis į sistemą MIF vartotojo vardu;   - Autorizuotis į sistemą MIF vartotojo vardu;
   - Susikurti pirmą projektą ir bendradarbių komandą;    - Susikurti pirmą projektą ir bendradarbių komandą; 
-  - Pridėti savo viešą ssh-rsa raktą į git; +  - Pridėti savo viešą ssh-rsa raktą į //git//
-  - Atsisiųsti jūsų mėgstamai operacinei sistemai tinkamą git klientą http://git-scm.com/downloads arba http://git-scm.com/downloads/guis.  +  - Atsisiųsti jūsų mėgstamai operacinei sistemai tinkamą //git// klientą http://git-scm.com/downloads arba http://git-scm.com/downloads/guis.  
-PASTABA: Linux serveriuose jau yra įdiegta git. Parsiuntimui taip pat yra ir įskiepiai Netbeans ar Eclipse vystymo aplinkoms.+PASTABA: Linux serveriuose jau yra įdiegta //git//. Parsiuntimui taip pat yra ir įskiepiai Netbeans ar Eclipse vystymo aplinkoms.
  
 Naudingos papildomos nuorodos: Naudingos papildomos nuorodos:
Linija 30: Linija 30:
 ==== Savo projekto migravimas į naują GitLab ==== ==== Savo projekto migravimas į naują GitLab ====
  
-  - Prisijunkite prie naujo gitlab: https://git.mif.vu.lt/ +  - Prisijunkite prie naujo GitLab: https://git.mif.vu.lt/. 
-  - Senoje versijoje pakeiskite norimo perkelti projekto Public Clone Access nustatymus (pažymėti checkbox) +  - Senoje versijoje pakeiskite norimo perkelti projekto //Public Clone Access// nustatymus (pažymėti checkbox). 
-  - Naujame gitlab spauskite New project +  - Naujame GitLab spauskite //New project//. 
-  - Toliau pasirinkiteRepo by URL +  - Toliau pasirinkite //Repo by URL//. 
-  - Baigus keisti norimus nustatymus spauskite: “Create project +  - Baigus keisti norimus nustatymus spauskite //Create project//. 
-  - Palaukite, kol projektas bus importuotas (gali užtrukti iki kelių minučių) +  - Palaukite, kol projektas bus importuotas (gali užtrukti iki kelių minučių). 
-  - Senoje gitlab versijoje grąžinkite norimus Public Clone Access nustatymus+  - Senoje GitLab versijoje grąžinkite norimus //Public Clone Access// nustatymus
gitlab.txt · Keista: 2022/02/21 17:28 vartotojo grikiete

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki