User Tools

Site Tools


gitlab

Skirtumai

Čia matote skirtumus tarp pasirinktos versijos ir esamo dokumento.

Link to this comparison view

Both sides previous revisionPrevious revision
Next revision
Previous revision
Next revisionBoth sides next revision
gitlab [2022/02/21 16:14] grikietegitlab [2022/02/21 17:26] grikiete
Linija 7: Linija 7:
 GitLab pasiekiamas ir iš kitų potinklių, todėl galite naudotis ir VU MIF išorėje. GitLab pasiekiamas ir iš kitų potinklių, todėl galite naudotis ir VU MIF išorėje.
  
-Tipinis naudojimosi scenarijus yra jūsų mokslinio straipsnio (pvz., rašomo LaTeX)ar programinio kodo, dirbant kartu su studentais, doktorantais ar mokslininkais, talpinimas, paprastas versijų/pokyčių valdymas ir atnaujinimų apsikeitimas.+Tipinis naudojimosi scenarijus yra jūsų mokslinio straipsnio (pvz., rašomo LaTeX) ar programinio kodo, dirbant kartu su studentais, doktorantais ar mokslininkais, talpinimas, paprastas versijų/pokyčių valdymas ir atnaujinimų apsikeitimas.
  
 **Prieiga:** **Prieiga:**
Linija 30: Linija 30:
 ==== Savo projekto migravimas į naują GitLab ==== ==== Savo projekto migravimas į naują GitLab ====
  
-  - Prisijunkite prie naujo gitlab: https://git.mif.vu.lt/ +  - Prisijunkite prie naujo GitLab: https://git.mif.vu.lt/. 
-  - Senoje versijoje pakeiskite norimo perkelti projekto Public Clone Access nustatymus (pažymėti checkbox) +  - Senoje versijoje pakeiskite norimo perkelti projekto //Public Clone Access// nustatymus (pažymėti checkbox). 
-  - Naujame gitlab spauskite New project +  - Naujame GitLab spauskite //New project//. 
-  - Toliau pasirinkiteRepo by URL +  - Toliau pasirinkite //Repo by URL//. 
-  - Baigus keisti norimus nustatymus spauskite: “Create project +  - Baigus keisti norimus nustatymus spauskite //Create project//. 
-  - Palaukite, kol projektas bus importuotas (gali užtrukti iki kelių minučių) +  - Palaukite, kol projektas bus importuotas (gali užtrukti iki kelių minučių). 
-  - Senoje gitlab versijoje grąžinkite norimus Public Clone Access nustatymus+  - Senoje GitLab versijoje grąžinkite norimus //Public Clone Access// nustatymus
gitlab.txt · Keista: 2022/02/21 17:28 vartotojo grikiete

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki