User Tools

Site Tools


cloud:no_net_security

Skirtumai

Čia matote skirtumus tarp pasirinktos versijos ir esamo dokumento.

Link to this comparison view

cloud:no_net_security [2022/09/01 09:08]
eduardas sukurtas
cloud:no_net_security [2022/09/01 23:25] (esamas)
mif71647
Linija 3: Linija 3:
 Nuo 2022 metų rugsėjo 1 dienos pagal nutylėjimą virtualią mašiną galima pasiekti tik iš MIF tinklo ir per VU VPN. Norint, kad jūsų virtuali mašina būtų pasiekiama iš išorinių tinklų, jums reikėtų pakeisti ugniasienę tinklo nustatymuose, šablone kurį panaudosite kurdami virtualią mašiną. Nuo 2022 metų rugsėjo 1 dienos pagal nutylėjimą virtualią mašiną galima pasiekti tik iš MIF tinklo ir per VU VPN. Norint, kad jūsų virtuali mašina būtų pasiekiama iš išorinių tinklų, jums reikėtų pakeisti ugniasienę tinklo nustatymuose, šablone kurį panaudosite kurdami virtualią mašiną.
  
-1. Jeigu kuriate mašiną naudojant šablonus. Pasirinkite jums norimą šabloną atsidarykite ir pasidarykite kopija paspaudę mygtuką Clone.+1. Jeigu kuriate mašiną naudojant šablonus. Pasirinkite jums norimą šabloną atsidarykite ir pasidarykite kopiją paspaudę mygtuką Clone.
  
-2. Atsidarote kopija spaudžiate Update → Network  → Advanced Options.+2. Atsidarius kopiją, spauskite Update → Network  → Advanced Options.
  
-3. Žemiau rasite Secutiry Groups, pagal nutylėjimą bus parinkta vu-vpn-mif, reikia pasirinkti default ir išsaugoti šabloną.+3. Žemiau rasite Security Groups. Pagal nutylėjimą bus parinkta vu-vpn-mif, reikia pasirinkti default ir išsaugoti šabloną.
 {{ :securitygroup.jpg }} {{ :securitygroup.jpg }}
  
cloud/no_net_security.txt · Keista: 2022/09/01 23:25 vartotojo mif71647