User Tools

Site Tools


cloud:lamp

Skirtumai

Čia matote skirtumus tarp pasirinktos versijos ir esamo dokumento.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
cloud:lamp [2020/03/06 17:24]
eduardas
cloud:lamp [2020/03/06 17:25] (esamas)
eduardas
Linija 2: Linija 2:
  
    
-Norėdami susukurti ir naudoti LAMP MIF debesų kompiuterijos aplinkoje, turite susikurti savo VM ir susiinstaliuoti reikiamus paketus. Naudotojų ​patogmui ​sukurtas "​debian10-lamp"​ šablonas leidžia tą padaryti be didesnių konfigūravimo darbų. Turint tokią VM galėsite naudotis apache2/​mysql(mariadb)/​php/​adminer.+Norėdami susukurti ir naudoti LAMP MIF debesų kompiuterijos aplinkoje, turite susikurti savo VM ir susiinstaliuoti reikiamus paketus. Naudotojų ​patogumui ​sukurtas "​debian10-lamp"​ šablonas leidžia tą padaryti be didesnių konfigūravimo darbų. Turint tokią VM galėsite naudotis apache2/​mysql(mariadb)/​php/​adminer.
  
 Norint sukurti mašiną reikia prisijungti prie MIF debesų kompiuterijos ir susikurti VM  Norint sukurti mašiną reikia prisijungti prie MIF debesų kompiuterijos ir susikurti VM 
 {{ :​cloud:​lamp01.png |}} {{ :​cloud:​lamp01.png |}}
 +
 pasirenkant "​debian10-lamp"​ šabloną. pasirenkant "​debian10-lamp"​ šabloną.
 {{ :​cloud:​lamp02.png |}} {{ :​cloud:​lamp02.png |}}
 +
 Kuriant VM šablonas reikalauja įrašyti mysql root user slaptažodį ir jį pirmą kartą startuodamas sukonfigūruoja. Kuriant VM šablonas reikalauja įrašyti mysql root user slaptažodį ir jį pirmą kartą startuodamas sukonfigūruoja.
 {{ :​cloud:​lamp03.png |}} {{ :​cloud:​lamp03.png |}}
cloud/lamp.txt · Keista: 2020/03/06 17:25 vartotojo eduardas