User Tools

Site Tools


belaidis_tinklas

Skirtumai

Čia matote skirtumus tarp pasirinktos versijos ir esamo dokumento.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
belaidis_tinklas [2017/08/10 15:33]
arnas15
belaidis_tinklas [2019/04/23 09:55] (esamas)
eduardas
Linija 2: Linija 2:
    
  
 +VU MIF fakulteto pastatuose veikia du belaidžiai tinklai:
  
-VU MIF fakultetuose veikia du belaidžiai tinklai:+  * **MIF-open** yra pasiekiamas tik MIF'e. Šis belaidis tinklas yra be jokio kodavimo, o autorizacija atliekama interneto naršyklėje,​ kur reikia autorizuotis savo MIF naudotoju ir slaptažodžiu.
  
-  ​* **MIF-open** yra pasiekiamas tik MIF fakultetuose. Šis belaidis tinklas yra be jokio kodavimo, o autorizacija atliekama interneto naršyklėje,​ kur reikia autorizuotis savo MIF naudotoju ir slaptažodžiu. +  * **eduroam** - šis belaidis tinklas yra įdiegtas ​didelėje ​dalyje VU patalpų (fakultetuose,​ MKIC, CR), bei kai kuriuose kituose universitetuose. Prisijungimo prie „eduroam“ belaidžio tinklo taisyklės pateikiamos [[https://​www.vu.lt/​it/​paslaugos/​irenginiai-programos-tinklai-ir-spausdinimas/​vu-belaidis-tinklas/ |VU ITPC puslapyje]].
- +
-  ​* **eduroam** - šis belaidis tinklas yra įdiegtas dalyje VU patalpų (fakultetuose,​ MKIC, CR). Prisijungimo prie „eduroam“ belaidžio tinklo taisyklės pateikiamos [[https://​www.ittc.vu.lt/prieiga-prie-tinklo/eduroam|ITTC puslapyje]].+
  
 ---- ----
belaidis_tinklas.txt · Keista: 2019/04/23 09:55 vartotojo eduardas