Renginiai kraunami

• event jau ivyko.

Tradicinis VU MIF absolventų susitikimas

2017 gegužės 6 | 13:00 - 20:00

VU Matematikos ir informatikos fakulteto absolventų draugija Alumni kviečia Jus atvykti į tradicinį metinį absolventų susitikimą. Laukiame Jūsų fakulteto patalpose, Naugarduko 24, Vilniuje (įėjimas – iš Šaltinių g.), Jono Kubiliaus aud.

Susitikimo darbotvarkė:
13.00–14.00 val. Registracija, kava, arbata, sausainiai, gaivieji gėrimai (I aukšto fojė).
14.00–14.15 val. Susitikimo atidarymas. Fakulteto dekanas prof. Gediminas Stepanauskas, Alumni valdybos pirmininkas dr. Rimantas Morkvėnas.
14.15–16.00 val. Patirtimi dalinsis buvęs ilgametis Lietuvos banko vadovas Reinoldijus Šarkinas.
16.00– … val. Lankymasis Matematikų muziejuje ir „Darbas sekcijose“ (absolventai, pasiskirstę grupelėmis, toliau tęsia pokalbius neformalioje aplinkoje).

Tradiciškai bus galimybė paremti MIF ALUMNI iniciatyvą ir veiklą (rekomenduojama paramos suma – 2 Eur).

Iki greito pasimatymo,

VU MIF ALUMNI