Virtualus VU Alumni bendruomenės maratonas

Dar niekada nebuvo taip paprasta tuo pačiu metu virtualiai nubėgti maratoną ir sumaniai paremti savo universiteto fondą. Tavo paramą neliečiamajam kapitalui investuosime į įvairias turto klases, o uždirbtą investicijų grąžą skirsime Vilniaus universiteto tobulėjimą ir tarptautinį konkurencingumą skatinantiems projektams – finansuosime talentingiausių tautiečių sugrįžimą ir užsienio talentų atvykimą į Vilniaus universitetą – dėstymui, moksliniam darbui, studijoms! Bėk maratoną ir prisidėk prie mokslo pažangos!

Kaip bėgti?

Viskas labai paprasta. Tavo skirtas 1 euras – tai papildomas 1 metras į mūsų bendrą tikslą – maratono distanciją, kuri yra lygiai 42 195 metrai. Distanciją gali pasirinkti čia.

Kas bėga?

Virtualiame maratone dalyvauja visa Vilniaus universiteto Alumni bendruomenė! Skiriant paramą nepamiršk pažymėti, kurio padalinio Alumni esi – taip padėsi savo bendruomenei dalyvauti draugiškose lenktynėse, kuriose laimėsime mes visi! Lenktyniaujame iki sausio 10 d.

Kaip veikia neliečiamojo kapitalo fondas?

Tavo parama, skirta neliečiamajam kapitalui, yra investuojama į įvairias turto klases. Vilniaus universiteto projektams parama skiriama iš uždirbtos investicijų grąžos. Taip tavo skirta parama yra tvari ir veiks amžinai.

Jau nubėgai?

Pakviesk bėgti savo buvusios grupės, kurso draugus, Vilniaus universitetą baigusius kolegas! Skleisk žinią ir padėk nubėgti 42 195 metrus! Jei skiriant paramą įvedei savo vardą ir el.pašto adresą, per 24 val. nuo paramos skyrimo atsiųsime tau bėgimą patvirtinantį numerį, kuriuo galėsi dalintis su draugais! Nori skleisti žinią savo bendruomenėje? Parsisiųsk maratono vizualus.

Sek naujienas FACEBOOK  LINKEDIN  INSTAGRAM

Už mokslo pažangą!

Parašykite komentarą