Metinis absolventų susitikimas 2018-taisiais

2018 m. balandžio 21 d. įvyko VU MIF ALUMNI absolventų susitikimas – paskaita.
Susitikimo pradžioje VU MIF studentams buvo įteiktos profesoriaus Jono Kubiliaus vardinės stipendijos, kurių steigėjai yra VU MIF ALUMNI draugija ir VU MIF.

2018 metais J.Kubiliaus vardines stipendijas gavo: Jonas Brusokas ir Ugnė Linkytė – už labai gerus mokymosi rezultatus, Paulius Taujanskas ir Dominykas Stankevičius – už aktyvią visuomeninę veiklą.

Šįkart įdomią paskaitą apie KGB veiklą Lietuvoje skaitė VU istorikas, Seimo narys Arvydas Anušauskas.

Paskaitos metu buvo atskleista įdomių faktų apie KGB žmonių sekimo metodus, pajėgas Lietuvoje. Pašnekovas netgi atkreipė dėmesį į tai, kad 1985 metų tarptautinės matematikų konferencijos Vilniuje dalyvių sekimui KGB skyrė daug darbuotojų. Paskaitos pabaigoje buvo atsakyta į klausytojus dominančius klausimus.

VU MIF ALUMNI absolventų susitikimai yra sena tradicija. Pirmąsias paskaitas vesdavo iškilus VU MIF ALUMNI narys rektorius prof. Jonas Kubilius. Vėliau paskaitose buvo dar daug įdomių pranešėjų: VU MIF alumnas krepšinio treneris Jonas Kazlauskas, prof. Vytautas Landsbergis ir kt.