Vasario susitikimas. Pasiruošimas artėjančioms veikloms.

Vasario 26 d. vyko VU MIF ALUMNI draugijos atviras valdybos posėdis. Jį sudarė dvi dalys.

Pirmoje dalyje valdybos narys VU MIF dekanas Gediminas Stepanauskas pasidalino įspūdžiais iš dalyvavimo matematikos konferencijoje Japonijoje. Iš tiesų įdomi šalis, kultūra ir mums neįprasti įpročiai.

O antroje dalyje aptarėme artėjančias veiklas: prof. J. Kubiliaus vardinės stipendijos kandidatų paiešką, tradicinį susitikimą su Vilniaus universiteto Studentų atstovybe Matematikos ir informatikos fakultete. Taip pat aptarėme artėjančio metinio absolventų susitikimo detales. O ir naujų renginių idėjų gimė. Tad Jums belieka sekti informaciją, apsilankyti renginiuose arba patiems prijungti prie VU MIF ALUMNI draugijos.