17’Metraštis arba ką nuveikė VU MIF ALUMNI?

Viena seniausių universitete veikiančių Alumni draugijų baigė 2017-tus metus. Metas Jums pateikti neformalų metraštį – o kaip gi tie metai atrodė?

17‘Sausis

2017 metus pradėjome nuo sausio 4 d. vykusio neformalaus susitikimo su Kanadoje gyvenančiu ir Lietuvoje besisvečiavusiu draugijos nariu Viliu Zigmantu.

O pirmasis šių metų formalus susitikimas vyko sausio 16 d., kurio metu draugijos Valdybos narys, VU MIF dekanas Gediminas Stepanauskas pristatė savo įspūdžius iš kelionių po Peru ir Boliviją, o kitas Valdybos narys Elmundas Žalys – įspūdžius po kelionės į Keiptauną. Žinoma, buvo aptarti ir artėjantys metų planai.

17‘Vasaris

Vienas pirmųjų metų darbų – atnaujinti draugijos tinklalapį ir išnaudoti socialinius tinklus viešinant draugijos veiklą. Šio darbo ėmėsi už komunikaciją atsakingas Valdybos narys Irmantas Mikulėnas. Tinklalapis pasikeitė neatpažįstamai, o draugijos veiklą nuo šiol galima sekti ne tik LinkedIn bet ir Facebook.

Pirmasis metų renginys – tradicinis VU MIF ALUMNI draugijos ir Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Matematikos ir informatikos fakultete (VU SA MIF) susitikimas. Susitikimo metu prie arbatos puodelio draugijos Valdybos pirmininkas Rimantas Morkvėnas, įkvėptas Laisvės premijos įteikimo Valdui Adamkui ir Vytautui Landsbergiui, papasakojo apie diplomatinę patirtį bei susidūrimus su šiais garbiais asmenimis. O studentai pristatė Matematikų ir informatikų dienų (MIDI) renginius ir veiklas, kuriose kvietė aktyviai dalyvauti ir alumni.

17‘Kovas

Kovą pradėjome nuo VU MIF ALUMNI draugijos ir Matematikos ir informatikos fakulteto įsteigtos prof. J. Kubiliaus vardinės stipendijos laureatų paieškos. Ir naujųjų 2018-tų metų kovą studentus kviečiame teikti prašymus ir tapti šios vardinės stipendijos laureatais. Daugiau informacijos: https://mif.vu.lt/alumni/stipendija/

Šį mėnesį taip pat įvyko visuotinis susitikimas, kurio metu aptarėme tradicinio metinio absolventų susitikimo organizacinius klausimus.

17‘Balandis

Balandžio 24 d. įvyko  VU MIF absolventų draugijos ALUMNI visuotinis susirinkimas, kurio metu buvo patvirtintos metų veiklos ir finansinės ataskaitos bei aptarti kiti organizaciniai klausimai apie artėjantį tradicinį VU MIF absolventų susitikimą. O po visuotinio susirinkimo ALUMNI komanda dalyvavo MIDI protmūšyje.

17‘Gegužė

Gegužės 6 dieną įvyko tradicinis metinis Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto absolventų susitikimas. Kaip jau įprasta, į metinį absolventų susitikimą draugija pakviečia žymų ir įdomų žmogų. Šiais metais susitikime dalyvavo ir savo žiniomis dalinosi buvęs ilgametis Lietuvos Banko valdybos pirmininkas Reinoldijus Šarkinas. Po šio absolventų susitikimo Romas Kašuba pasidalino mintimis: „Po paskaitos nejučiomis pagavau save begalvojantį, kad štai šitaip beveik nepastebimai rimti žmonės ir nuveikia labai rimtus darbus“.

17‘Birželis

Birželio 10 d. MIF ALUMNI surengė vasaros ekskursiją po Lietuvą. Buvo aplankyti Taujėnų dvaras, Prezidento A.Smetonos gimtinė ir dvaras bei kiti žymūs objektai ir vietovės. Iš viso nuvažiuota 420 kilometrų.  Aldona ir Stanislovas Mikuckiai po ekskursijos vieningai teigė: „Pačios šilčiausios ir mieliausios kelionės – tai kelionės po savo kraštą. Ačiū už šaunią ekskursiją ir puikius jos dalyvius“.

17‘Rugsėjis

Valdybos narys Giedrius Brazdauskas dalyvavo VU alumnų draugijų susitikime, kurio metu aktyviai kalbėta apie Universiteto alumni judėjimą ir jo perspektyvas. Giedrius tapo VU alumnų iniciatyvinės grupės nariu.

17‘Spalis

Po vasaros atostogų sugrįžome į visuotinį susitikimą. Jo metu Giedrius pristatė apie VU alumni judėjimą, dekanas Gediminas Stepanauskas apie fakulteto gyvenimą. Taip pat susitikimo metu kibome į VU MIF ALUMNI draugijos visuotinio sąskrydžio prie Ungurinio ežero organizacinius darbus.

Spalio 14-15 dienomis praleidome sąskrydyje, kuriame netrūko pramogų, geros nuotaikos, kalbų bei fizinių ir protinių mankštų. Jau įsitikinome, kad šis sąskrydis yra viena šauniausių progų kartu praleisti laiką! Tad kitais metais ir vėl kviesime Jus ir Jūsų šeimas dalyvauti!

Taip pat spalio mėnesį draugijos atstovai dalyvavo Alumnų iniciatyvinės grupės savaitgalyje Palangoje.

17‘Lapkritis

Lapkričio 20 d. susitikome į paskutinį šių metų visuotinį susitikimą. Aptarėme numatomas gruodžio veiklas bei tų dienų aktualijas.

17‘Gruodis

O šį mėnesį, kaip juokaujame, mūsų draugijos kultūros ministrė Domicelė Jacikevičienė organizavo išvyką į Nacionalinį Kauno dramos teatrą. Taip pat buvo aplankyta kalėdinė Kauno eglutė, Čiurlionio muziejus, Arkikatedra bei pasivaikščiota po šventiškai padabintą Kauną.

17‘Pabaiga ir 18‘Pradžia

Svarbiausi 2017-metų įvykiai užfiksuoti – metraštis parašytas. Tad pasibaigiant 2017-tiems metams norime padėkoti draugijos nariams už jų aktyvumą bei visiems kitiems, kurie dalyvavimu ar kitais būdais prisideda prie mūsų veiklų! O prasidedant 2018-tiems jau galime pasakyti, kad laukia ne ką mažiau įdomūs metai!