Tradicinis MIF Absolventų susitikimas 2016-04-23 13 val.

Mieli fakulteto absolventai,

VU Matematikos ir informatikos fakulteto absolventų draugija Alumni kviečia Jus atvykti į tradicinį absolventų susitikimą 2016 m. balandžio 23 d., šeštadienį. Laukiame Jūsų fakulteto patalpose, Naugarduko 24, Vilniuje (įėjimas – iš Šaltinių g.), 101 aud.

Susitikimo darbotvarkė:

13.00-14.00 val. Registracija, kava, arbata, sausainiai, gaivinantys gėrimai ( I aukšto fojė ).

14.00-14.15 val. Susitikimo atidarymas, Alumni stipendijos įteikimas. Fakulteto dekanas prof. Gediminas Stepanauskas, Alumni valdybos pirmininkas dr. Rimantas Morkvėnas.

14.15-16.00 val. Prisiminimais apie valstybės atkūrimą dalinsis pirmasis Kovo 11-osios Lietuvos  vadovas, profesorius Vytautas Landsbergis.

16.00 – … val. Lankymasis Matematikų muziejuje ir „Darbas sekcijose“ (absolventai, pasiskirstę grupelėmis, toliau tęsia pokalbius neformalioje aplinkoje).

Planuojančius atvykti maloniai prašome iki balandžio 21 d. pranešti adresu alumni@mif.vu.lt.

Tradiciškai bus galimybė paremti MIF ALUMNI iniciatyvą ir judėjimą (rekomenduojama paramos suma 2 Eur).

Iki greito pasimatymo,

VU MIF ALUMNI