VU 439-tasis gimtadienis!

Šiemet VU 439-ąjį gimtadienį švęs dvi dienas – balandžio 4 ir 6 d.
Tarp visų renginių yra vienas renginys, glaudžiai susijęs su VU Alumni.
Tad ir mes kviečiame balandžio 4 d. 18.00−19.30 val. dalyvauti renginyje
„Alumnų idėjos ir istorijos“ (VU Tetro salė, Universiteto g. 3, Vilnius).
Dalyvaus: M. Čepulis, prof. L. Mažylis, dr. U. Neniškytė. Vedėjas J. Liesis.
Plačiau apie gimtadieninius renginius čia.

 

Prof. J. Kubiliaus vardinė stipendija

MIF’o studentai,

Kviečiame teikti savo kandidatūras prof. J. Kubiliaus vardinėms aktyviausio ir geriausiai besimokančio studentų stipendijoms gauti.

Prašymų lauksime MIF Studijų skyriuje Naugarduko g. 106 kab. ne vėliau kaip iki š.m. kovo 30 d.

Daugiau informacijos apie reikiamus dokumentus bei kriterijus čia https://mif.vu.lt/alumni/stipendija/.

Jei turite klausimų, drąsiai rašykite VU MIF Alumni draugijos valdybos nariui Irmantui Mikulėnui (irmantas.mikulenas@gmail.com).

Vasario susitikimas. Pasiruošimas artėjančioms veikloms.

Vasario 26 d. vyko VU MIF ALUMNI draugijos atviras valdybos posėdis. Jį sudarė dvi dalys.

Pirmoje dalyje valdybos narys VU MIF dekanas Gediminas Stepanauskas pasidalino įspūdžiais iš dalyvavimo matematikos konferencijoje Japonijoje. Iš tiesų įdomi šalis, kultūra ir mums neįprasti įpročiai.

O antroje dalyje aptarėme artėjančias veiklas: prof. J. Kubiliaus vardinės stipendijos kandidatų paiešką, tradicinį susitikimą su Vilniaus universiteto Studentų atstovybe Matematikos ir informatikos fakultete. Taip pat aptarėme artėjančio metinio absolventų susitikimo detales. O ir naujų renginių idėjų gimė. Tad Jums belieka sekti informaciją, apsilankyti renginiuose arba patiems prijungti prie VU MIF ALUMNI draugijos.

 

17’Metraštis arba ką nuveikė VU MIF ALUMNI?

Viena seniausių universitete veikiančių Alumni draugijų baigė 2017-tus metus. Metas Jums pateikti neformalų metraštį – o kaip gi tie metai atrodė?

17‘Sausis

2017 metus pradėjome nuo sausio 4 d. vykusio neformalaus susitikimo su Kanadoje gyvenančiu ir Lietuvoje besisvečiavusiu draugijos nariu Viliu Zigmantu.

Skaitykite toliau

Tradicinis VU MIF ALUMNI išvažiavimas

Sveiki sugrįžę į darbus, mokslus ir kitus rudens rūpesčius po vasaros malonumų!

Kaip jau esame įpratę, šiais metais ir vėl turime galimybę pastovyklauti ir šauniai pabendrauti prie Ungurinio ežero. Šiemet siūloma data – spalio 14 d. 

Norinčius ir galinčius dalyvauti kviečiu užsirašyti iki spalio 1 d. el. paštu rimorkvenas@hotmail.com.

Alumni ekskursija po Lietuvą

Birželio 10 d. MIF ALUMNI surengė tradicinę vasaros ekskursiją po Lietuvą. Važiavome patogiu 27 vietų Universiteto autobusu. Maršrutas buvo netrumpas (apie 420 km): Vilnius – Taujėnai (dvaras) – Užulėnis ir Užugiris (Prezidento A.Smetonos gimtinė ir dvaras) – Bistrampolis (dvaras) – Panevėžys – Palėvenys (dvaras, vienuolynas, Skaitykite toliau

VU MIF absolventų susitikimas

Įspūdžiais iš tradicinio metinio VU MIF absolventų susitikimo dalinasi dr. Romualdas Kašuba.

Gegužės 6 dieną įvyko tradicinis metinis Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto absolventų susitikimas, kurį organizavo MIF Alumni draugija. Susitikime pagrindinį pranešimą padarė buvęs ilgametis Lietuvos Banko valdybos pirmininkas, sakytume Lietuvos banko prezidentas, Reinoldijus Šarkinas. Skaitykite toliau

Visuotinis susirinkimas

Balandžio 24 d. įvyko  VU MIF absolventų draugijos ALUMNI visuotinis susirinkimas, kurio metu buvo patvirtintos metų veiklos ir finansinės ataskaitos bei aptarti kiti organizaciniai klausimai apie artėjantį tradicinį VU MIF absolventų susitikimą (daugiau informacijos čia).

O po visuotinio susirinkimo ALUMNI komanda dalyvavo MIDI protmūšyje.