Alumnų platforma

Vilniaus universitetas siekia sujungti ir įkvėpti po visą Lietuvą ir pasaulį pasklidusią savo bendruomenę ir kviečia palaikyti visą gyvenimą trunkantį ryšį su universitetu. Kad tai padaryti būtų lengviau, VU sukūrė specialiai alumnams skirtą platformą, kuri leis stiprinti tarpusavio ryšius ir jaustis svarbia VU bendruomenės dalimi, kad ir kur būtumėte.

VU alumnų platformoje galima bendrauti, dalytis profesinėmis žiniomis ir idėjomis su baigusiais Alma Mater visame pasaulyje. Taip pat VU kviečia naudotis alumnų privilegijų kortele, kuri suteikia prieigą prie gausių VU resursų.

MIF’iečiai – prisijunkime ir mes! 

https://alumni.vu.lt/registracija

Metinis MIF absolventų susitikimas

Tradicinis metinis MIF absolventų susitikimas įvyks balandžio 27 d., šeštadienį, 14.00 val. Fakulteto J.Kubiliaus (102) auditorijoje.

Vienas geriausių Lietuvos oreivių – Vytautas Sviderskis – papasakos apie karšto oro balionų pasaulines varžybas, kuriose jis ne kartą užėmė aukštas vietas. Pasakojimą iliustruos įspūdingi tų renginių vaizdai. Vytautas yra MIF absolventas.  

Pakvieskite į šį susitikimą kuo daugiau kolegų ir draugų!

Ankstesnių metų akimirkos:

Susitikimas su arkivyskupu metropolitu Gintaru Grušu

Artėja įdomus renginys – VU MIF studentų, darbuotojų ir alumnų susitikimas su Vilniaus arkivyskupu metropolitu Gintaru Grušu. Arkivyskupas savo laiku yra baigęs matematikos ir informatikos studijas Kalifornijos universitete! Ateikite išgirsti jo istoriją ir užduoti aktualius klausimus. 

Susitikimas vyks 2018 lapkričio 14 d. 15:00 val. Z. Žemaičio auditorijoje. 

Metinis absolventų susitikimas 2018-taisiais

2018 m. balandžio 21 d. įvyko VU MIF ALUMNI absolventų susitikimas – paskaita.
Susitikimo pradžioje VU MIF studentams buvo įteiktos profesoriaus Jono Kubiliaus vardinės stipendijos, kurių steigėjai yra VU MIF ALUMNI draugija ir VU MIF.

2018 metais J.Kubiliaus vardines stipendijas gavo: Jonas Brusokas ir Ugnė Linkytė – už labai gerus mokymosi rezultatus, Paulius Taujanskas ir Dominykas Stankevičius – už aktyvią visuomeninę veiklą.

Šįkart įdomią paskaitą apie KGB veiklą Lietuvoje skaitė VU istorikas, Seimo narys Arvydas Anušauskas.

Skaitykite toliau