Kompiuterijos katedros naujienos ir pranešimai

News of the Department of Computer Science II

Data/Date
Pranešimas/Announcement
2003.04.19 Konkurso "Taikymai mobiliose komunikacijose" detalius nuostatus galima rasti čia
2003.04.19 Ketvirto kurso studentų dėmesiui: bakalauro baigiamųjų darbų gynimas vyks birželio 13 - 18 d.d.. Studentai, kurių vadovai yra Kompiuterijos katedros dėstytojai, savo baigiamuosius darbus, kartu su vadovo parašu, leidžiančiu ginti darbą, turi pristatyti į Kompiuterijos katedrą, 416 kmb., iki birželio 3 d. Po to numatomas darbų svarstymas katedroje dalyvaujant pačiam studentui, ir darbų išankstinis vertinimas. Darbai turi būti parašyti lietuvių kalba. Galutinis gynimas numatomas birželio 16-17 d.d. Katedros sudarytose dvejose komisijose.
2003.04.19 Pirmo kurso magistrų dėmesiui: magistrai savo atsiskaitymo už mokslinio tiriamojo darbo turinį (už kurį jie turi gauti 5 kreditų įskaitą) turi suderinti su savo vadovu. Po to jie turės padaryti pranešimą Kompiuterijos katedros seminare, birželio 2 arba 9 d.d., pranešimo rezultatus vertins katedros dėstytojų komisija. Seminaro metu bus galima naudoti pranešimams reikalinga įranga: kompiuteriniu projektoriumi ir skaidrių projektoriumi, nešiojamu kompiuteriu.
2003.04.19 Antro kurso magistrų dėmesiui: magistro baigiamųjų darbų gynimas vyks birželio 3 - 6 d.d.. Studentai, kurių vadovai yra Kompiuterijos katedros dėstytojai, savo baigiamuosius darbus, kartu su vadovo parašu, leidžiančiu ginti darbą, turi pristatyti į Kompiuterijos katedrą, 416 kmb., iki gegužės 23 d. Po to numatomas darbų svarstymas katedroje dalyvaujant pačiam studentui, darbų išankstinis vertinimas ir recenzentų skyrimas.

Į katedros svetainę/hp of CS II

Hp managed by A. Juozapavicius, assoc. prof.
last updated: 19/04/2003